( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автомобільні кондиціонери
Понедельник, 16 Июл 2018
Вторник, 22 Марта 2011 16:00

Автомобільні кондиціонери

Автор 

Наявність кондиціонера все частіше входить в стандартну комплектацію автомобіля. Будь непомічена і не усунена несправність в кондиціонері утворює в результаті сніжний ком, ліквідувати який тим складніше, ніж на більш тривалий час відкладається ремонт. Коли купується автомобіль, проОбладнання для заправки кондиціонерівбязательно перевіряється якість роботи кондиціонера. Для цього, як правило, на мінімум ставиться регулятор температури, а швидкість вентилятора встановлюється на максимальному значенні. Справний, робочий кондиціонер через кілька хвилин повинен починати дути палючим, холодним повітрям.


Напередодні зими або літа, кондиціонер повинен регулярно перевірятися. Власникам автосервісу слід особливу увагу приділяти цьому процесу, адже при наявності отвору, через яке видаляється холодоагент, в систему потрапляють і забруднення, що призводить до певних витрат з чищення системи для клієнтів, і більш тривалій роботі співробітників СТО. Регулярно модернізоване обладнання для заправки кондиціонерів в автомайстерні допоможе знайти всі нюанси роботи системи, всі дефекти і поломки, присутні в ній, а так само і запобігти їх, за допомогою попередження, або виправлення їх на ранній стадії.
Як правило, автомобільні системи кондиціонування ламаються в результаті забруднення фільтрів внутрішнього блоку. Сітка, яка встановлена ​​на панелі кондиціонера, повинна захищати працюючий механізм від проникнення в нього бруду і пилу, що містяться в поступающем повітрі. Існує ряд ознак, за якими фахівці автосервісу зможуть визначити, що прийшло в автомобілі час проводити діагностику системи автомобільного кондиціонування. Це помітні погіршення в охолодженні салону автомобіля, виникнення капели води в момент включення кондиціонера (відбувається через обмерзання трубопроводу з міді, до якого привели порушення в роботі холодильної системи). У випадках, коли вода не капає, а ллється, можна робити сміливий висновок про забруднення фільтрів і самої дренажної системи.
Другою причиною поломки може бути витік хладагента. Він має певну норму, завдяки якій компресор рятується від перегріву. Перевірка рівня фреону проводиться на автосервісах раз на півроку. Однак для проведення цієї процедури необхідні спеціальні установки, що дозволяють провести повну діагностику та ремонт кондиціонера в автотранспортному засобі. Зараз європейські виробники починають поетапний, поступовий переклад автомобілів на нову систему кондиціонерів завдяки заміні фреону R134 на фреон R1234, що показав значно кращі результати в ході проведеного тестування. Для обслуговування нових автомобілів будуть потрібні і нові установки.
Компанія Крем заслужила повну довіру з боку своїх клієнтів. Спеціалізуючись на продажі обладнання для автосервісу, фірма впроваджує безліч актуальних сучасних установок в свою лінію продажів. До кінця весни, компанія закінчить підготовку нової установки для обслуговування нових автомобільних кондиціонерів Ice Star.


Если у вас нет времени на спортзал, но вы мечтает о здоровом образе жизни. То можете купить себе велосипед, и можете по утрам кататься перед работой. Спустя неделю вы сможете увидеть хороший результат, ваше состояние уже улучшится.

 

Прочитано 1216 раз Последнее изменение Воскресенье, 27 Октября 2013 21:17
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR


Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
 1.00 EUR