( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автомобіль з пробігом: як оновити?
Четверг, 24 Май 2018
Пятница, 12 Октября 2012 21:53

Автомобіль з пробігом: як оновити?

Автор 

Автомобіль з пробігом: як оновити?
Пройшли ті часи, коли продаж б/у авто вважалося бізнесом ризикованим і безперспективним, адже ринок був завалений новими моделями за цілком демократичними цінами. Купити старий автомобіль стало легше. Та ось біда - навіть престижна іномарка, вже побувала у справі, залишається для російської не символом престижу та успішності в житті і бізнесі, а товаром «секонд-хенд», яким не можна похвалитися ні перед друзями, ні перед колегами. Є щось неправильне в тому, що доводиться користуватися машиною, яка вже побувала в чиїхось руках.

А якщо необхідність в особистому транспорті є, але грошей на новий автомобіль, на жаль, кіт наплакав, доводиться викручуватися і протягувати ніжки по одягу - тобто, згнітивши серце, купувати те, на що коштів вистачає. А вистачає їх на те, щоб відправитися в салон, спеціалізація якого - продаж бу авто.

При цьому не можна упустити можливість приховати від усіх джерело походження машини - от і радіють власники тюнінгових салонів несподівано, попри все, збільшити кількість клієнтів.

Справді, якщо стан бу автомобіля цілком пристойне, і всі, крім зовнішнього вигляду, цілком влаштовує нового господаря, можна, вклавши не так багато коштів, зайнятися його доопрацюванням і приведенням до ідеального, з точки зору власника, виду.

Сьогодні автомобілі з пробігом - бажані клієнти в салонах і майстерень, які займаються тюнінгом. У хід йде все - від повної фарбування авто до розширення комплектації, яка стає порівнянної з комплектацією машин класу люкс.

Фарбування не завжди полягає тільки в подновленія потертостей на тілі залізного коня - це може бути і фарбування з чистого листа, і оформлення авто у відповідності зі смаками нового власника за допомогою шовкографії божевільними візерунками і картинами. Якщо за ходову частину намагаються не братися (все-таки проблем з нею можна нажити більше, ніж просто пофарбувавши машину), то ось всілякі додаткові елементи і накладки на радіатор і бампери - завжди будь ласка.

Ну, а з салоном машини відбуваються просто неймовірні речі - він перетворюється до ступеня салону представницького транспорту: відчути запах шкіри, обтянувшей нутрощі машини, або провести рукою по новенькій пластикової панелі - одне задоволення.

 Немає нічого більш приємного, ніж опинитися за кермом нової машини, а якщо дісталася вона за ціною, порівнянною з ціною уживаного авто, та виглядає після тюнінгу як дійсно нова - це подвійна радість.

Прочитано 841 раз Последнее изменение Воскресенье, 05 Июля 2015 21:51
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Юнион" ("Union")
Кожаная куртка
 1.00 EUR