( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автомобіль з пробігом: як оновити?
Четверг, 19 Июл 2018
Пятница, 12 Октября 2012 21:53

Автомобіль з пробігом: як оновити?

Автор 

Автомобіль з пробігом: як оновити?
Пройшли ті часи, коли продаж б/у авто вважалося бізнесом ризикованим і безперспективним, адже ринок був завалений новими моделями за цілком демократичними цінами. Купити старий автомобіль стало легше. Та ось біда - навіть престижна іномарка, вже побувала у справі, залишається для російської не символом престижу та успішності в житті і бізнесі, а товаром «секонд-хенд», яким не можна похвалитися ні перед друзями, ні перед колегами. Є щось неправильне в тому, що доводиться користуватися машиною, яка вже побувала в чиїхось руках.

А якщо необхідність в особистому транспорті є, але грошей на новий автомобіль, на жаль, кіт наплакав, доводиться викручуватися і протягувати ніжки по одягу - тобто, згнітивши серце, купувати те, на що коштів вистачає. А вистачає їх на те, щоб відправитися в салон, спеціалізація якого - продаж бу авто.

При цьому не можна упустити можливість приховати від усіх джерело походження машини - от і радіють власники тюнінгових салонів несподівано, попри все, збільшити кількість клієнтів.

Справді, якщо стан бу автомобіля цілком пристойне, і всі, крім зовнішнього вигляду, цілком влаштовує нового господаря, можна, вклавши не так багато коштів, зайнятися його доопрацюванням і приведенням до ідеального, з точки зору власника, виду.

Сьогодні автомобілі з пробігом - бажані клієнти в салонах і майстерень, які займаються тюнінгом. У хід йде все - від повної фарбування авто до розширення комплектації, яка стає порівнянної з комплектацією машин класу люкс.

Фарбування не завжди полягає тільки в подновленія потертостей на тілі залізного коня - це може бути і фарбування з чистого листа, і оформлення авто у відповідності зі смаками нового власника за допомогою шовкографії божевільними візерунками і картинами. Якщо за ходову частину намагаються не братися (все-таки проблем з нею можна нажити більше, ніж просто пофарбувавши машину), то ось всілякі додаткові елементи і накладки на радіатор і бампери - завжди будь ласка.

Ну, а з салоном машини відбуваються просто неймовірні речі - він перетворюється до ступеня салону представницького транспорту: відчути запах шкіри, обтянувшей нутрощі машини, або провести рукою по новенькій пластикової панелі - одне задоволення.

 Немає нічого більш приємного, ніж опинитися за кермом нової машини, а якщо дісталася вона за ціною, порівнянною з ціною уживаного авто, та виглядає після тюнінгу як дійсно нова - це подвійна радість.

Прочитано 868 раз Последнее изменение Воскресенье, 05 Июля 2015 21:51
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 GTX
Мотоботы Puma Flat 2 GTX
 1.00 EUR