( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Автохімія - очищувачі інжектора та системи живлення
Вторник, 21 Авг 2018
Понедельник, 18 Апреля 2011 11:50

Автохімія - очищувачі інжектора та системи живлення

Автор 

Взагалі застосовувати автохімію небажано, тому що від її використання автомобіль може псуватися. Однак застосування автохімії можливо тоді, коли автомобіль не є новим і пробіг його вже становить близько 100-150 тисяч кілометрів. При використанні автохімії можливо метушніУстановка для чистки форсуноккновеніе серйозних проблем з двигуном, так як при застосуванні очищувачів можуть забиватися паливні клапани. Ось чому на банках з автохімією зазвичай містяться написи, що вказують тип миючого засобу, а саме м'який або середній, або ефективний.

А ще на ємності з автохімією може бути вказана кількість пройдених автомобілем кілометрів між застосуваннями автохімії. Наприклад, на банці можуть бути нанесені цифри: 100, 500, 1000 чи навіть 10000. Ці цифри допомагають зорієнтуватися в тому, яку саме автохімію рекомендується використовувати для автомобіля. Так цифри 100 або 500 пройдених кілометрів вказують на застосування автохімію зі словом м'який, цифри 1000 пройдених кілометрів-середній, а 10000 пройдених кілометрів - ефективний.
Слід знати, що середнє і ефективне миючі засоби мають єдиний мінус, який полягає в тому, що їх сильний ефект здатний проявлятися появою тріщин, облезание фарби, появі всіляких корозії і навіть в забиванні клапанів.
Очищувачі харчування буваю декількох видів. Розрізняють очищувачі інжекторів, які використовуються тільки для чищення форсунок, а також очищувачі систем харчування, які застосовуються для чистки всієї системи живлення від бака до видалення відкладень на сідлах клапанів. Існують ще такі очисники, як витискувачі води (спиртові) і октан коректори, які використовуються для підвищення октанового числа на 0,6 одиниць. Як правило, октан-коректори містять всі присадки, що містяться зазвичай в іноземній бензині високої якості, а також до їх складу входять каталізатори горіння, за рахунок яких бензин здатний поліпшувати свої властивості.
Дія очищувачів інжекторів зазвичай починається відразу при їх попаданні в форсунку. А дію якісних очищувачів починається в баку, а закінчується в камері згоряння палива. Склад очищувача представлений каталізаторами горіння, здатними підвищувати температуру процесу горіння палива, а це сприяє відшаровування і нагоранію шлаків, а також їх відкладенню на сідла клапанів. Єдиним незачепленим очисником паливної системи елементом залишаються свічки. Однак нерідко при застосуванні очищувача високої якості відбувається також збільшення працездатності свічок. Фахівці рекомендують не намагатися економити на очисники, щоб ця економія не обійшлася Вам «в копієчку». Краще всього використовувати очищувачі відомих фірм, що випускають якісну продукцію, так як більш дешева контрафактна продукція здатна досить швидко засмічувати трубки, клапана і двигун автомобіля. Як правило, застосування неякісної автохімії - це одна з головних причин поломки автотранспортних засобів!

Прочитано 1397 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Sepang Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Sepang Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne SG 10
Мотоботы Gaerne SG 10
 1.00 EUR