( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Авто тюнінг - справжнє мистецтво
Среда, 22 Авг 2018
Четверг, 13 Декабря 2012 22:19

Авто тюнінг - справжнє мистецтво

Автор 


Авто тюнінг - справжнє мистецтво Який автолюбитель не хотів би домогтися поліпшення існуючих характеристик свого автомобіля, доопрацювати його «під себе», надати йому індивідуальність? Дані завдання здатний вирішити авто тюнінг - комплекс заходів, спрямованих на удосконалення авто, який включає в себе функціональні зміни і дизайн. 

Існує кілька різновидів авто тюнінга.

Авто тюнінг двигуна
 Авто тюнінг двигуна являє собою його часткове і повне перенастроювання, а також внесення нових деталей, що працює на підвищення потужності, продуктивності. Авто тюнінг підвіски
Такий різновид авто тюнінга служить підвищенню стійкості і керованості автомобіля. Для цього стандартні амортизатори замінюються на більш жорсткі, наявні пружини - на більш короткі, важелі і «гумки» - на більш витривалі.

 Авто тюнінг гальмівної системи
Модифікація гальм включає в себе використання більш міцних і зносостійких гальмівних дисків більшого розміру, що забезпечує кращу вентиляцію та охолодження.

 Тюнінг салону
В цілому, авто тюнінг можна умовно розділити на естетичний і технічний, що чітко видно на прикладі модифікації інтер'єру автомобіля. Технічний спрямований на поліпшення характеристик автомобіля. Прикладом є видалення всіх непотрібних або малозначущих деталей (за рахунок чого знижується вага автомобіля), установка силового каркаса безпеки для створення зони підвищеної міцності для захисту водія. Естетичний тюнінг салону передбачає поліпшення зовнішнього вигляду, підвищення комфорту, що забезпечується використанням дорогих і високоякісних матеріалів (золото, алмази, кристали "Swarovski", дерево різних порід, шкіра).

Таким чином, авто тюнінг - це не просто модифікація, модернізація та доопрацювання автомобіля, це справжнє мистецтво. Креативному людині з багажем творчих ідей він відкриває широкі можливості, особливо в області зовнішніх модифікацій, тобто стайлінгу. Його особливістю є те, що вносяться зміни можуть ніяк не впливати на технічні характеристики, але, зачіпаючи зовнішню обробку, здатні змінювати автомобіль до невпізнанності. У цій сфері дуже популярна аерографія - художня забарвлення автомобіля. Картини, які створюють талановиті художники-аерографи роблять автомобіль по-справжньому унікальним і неповторним. Крім художньої цінності аерографічні покриття має ще одну незаперечну гідність - воно відлякує крадіїв.

Отже, авто тюнінг дозволяє підвищити динаміку або прохідність автомобіля, зробити його більш комфортним, функціональним, а також красивим і оригінальним. Таке задоволення не з дешевих, але це закономірно, адже однією з функцій авто тюнінга є додання більшої «дорожнечі і показності». Можна самому виступити в якості дизайнера свого транспортного засобу, але краще звернутися в спеціалізовані автосалони (особливо якщо мова йде про серйозні внутрішніх модифікаціях).

Авто тюнінг підходить не тільки власникам спортивних автомобілів і бажаючим максимально пристосувати автомобіль до своїх потреб. Існує «зелена» різновид авто тюнінгу, яку можуть обрати для себе небайдужі до стану екологічного середовища. Такий варіант передбачає доопрацювання автомобіля з метою зниження кількості використовуваного палива і зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище.

 Сьогодні авто тюнінг - популярний і перспективний напрямок в автопромисловості і дизайні, в якому кожен може знайти ряд переваг особисто для себе. Вибираючи його, людина йде в ногу з сучасними технологіями і робить ставку на надійність, безпека, комфорт і унікальність.


Кто ищет работу в Нижнекамске заходите на сайт http://nizhnekamsk.irr.ru/. Я уверена, что здесь вы сможете подобрать то, что ищите. Потому что, выбирать есть из чего.

Прочитано 939 раз Последнее изменение Четверг, 15 Октября 2015 19:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Бінес план на весну Автомобільні підсилювачі »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем Uvex Apache
Шлем Uvex Apache
 1.00 UAH
-1 149.00 UAH
Вы экономите: 1 150.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Rookie
Мотоперчатки BUSE Rookie
 1.00 EUR


Мотокуртка Carrara Damenjacke
Мотокуртка Carrara Damenjacke
 1.00 EUR