( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Autorobot - виробник виправочних стапелів і систем вимірювання геометрії кузова
Понедельник, 20 Авг 2018
Четверг, 17 Февраля 2011 06:27

Autorobot - виробник виправочних стапелів і систем вимірювання геометрії кузова

Автор 

Autorobot Finland Oy впродовж 28 років, розробляє і виробляє стенди для редагування кузовів, а також системи вимірювання геометрії Autorobot - стенди для редагування кузовів легкових автомобілів кузова. За час існування компанія Авторобот розробила, запатентувала і впровадила безліч інноваційних технологій. Лінійка вироблени� стендів Autorobot дозволяє виробляти ремонти різної складності.


Autorobot (Авторобот) - бренд світового порядку


3/4 продукції Autorobot виробляється і поставляється на експорт, стапелі Autorobot встановлені і працюють на всіх континентах світу і поставляються більш ніж в 70 країн.


Географія і історія Autorobot (Авторобот)


Завод Autorobot розташований в промисловому центрі Kuopio у Фінляндії, основне виробництво продукції Autorobot було організовано в 1985 році, і з часом виробництво впевнено зростає.

Продукція Авторобот виробляється з високоякісних матеріалів на основі сучасних технологій.
Крім того процес виготовлення стапелів Авторобот організований по повному циклу, і починається з поставки й обробки сировини, виготовлення комплектуючих, і після зварювального виробництва відбувається процес складання. Таким образів всі стадії виробництва відбуваються під контролем фахівців з якості компанії Авторобот. Це в свою чергу забезпечує можливість швидко і геометрично правильно виправляти кузова автомобілів.

Компанія Крем є офіційним дістріб'ютеров Фінської компанії Autorobot, і пропонує поставку та шеф-монтаж стапелів Autorobot, і їх подальший супровід і модернізацію.

Прочитано 934 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Racing
Мотокуртка BUSE Racing
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR