( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Audi Q8 буде випускатися в електричній і гібридній версії
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 05 Февраля 2014 14:28

Audi Q8 буде випускатися в електричній і гібридній версії

Автор 

Audi Q8 буде випускатися в електричній і гібридній версії

Кросовер Audi Q8 буде наступним поколінням Q7. Електричний варіант автомобіля Q8 e-tron зможе стати конкурентом Tesla Model X. Виробники також будуть випускати гібридну версію моделі.

Електричний варіант автомобіля буде називатися Q8 e-tron, який буде конструктивно схожий з моделлю Tesla Model. Обидві машини оснащені повним приводом з електродвигунами на обох осях. Пара двигунів на задній осі здатна видавати потужність в розмірі 380 кінських сил.

 

 

У Audi Q8 запас ходу з повним зарядом може перевищувати 500 кілометрів, а у версії R8 e-tron близько 370 км. Гібридні Q8 також будуть реалізовуватися нарівні з електрокарами. Зазначимо, що незабаром буде доступна «заряджена» версія, що отримала індекс SQ8. Потужність і швидкість топового варіант поки невідома.

 

Зовнішній вигляд автомобіля Audi Q8 буде значно відрізнятися від попереднього Q7. Новинка буде схожа на свого основного конкурента - BMW X6. Новий кросовер Audi Q7 буде доступний автолюбителям вже наприкінці 2014 року.

 

Модель Audi Q8 вийде в продаж тільки до 2016 року, а її електронний варіант Q8 e-tron з'явиться на авторинках не раніше 2017 року. За словами виробників, до моменту виходу автомобілів під капот ще можуть бути впроваджені технології тягових батарей, за допомогою яких електрокари зможуть проїхати 600 км на повному заряді. Також у Q8 e-tron є можливість отримати невеликий ДВЗ-генератор як у BMW i3.


Имея свой собственный сайт, вы должны понимать, что зарабатывать на нем необходимо многими способами, поэтому контекстная реклама Киев может стать еще одним хорошим заработком вашего сайта. Более детальную информацию вы можете узнать здесь http://continental.com.ua/.

Прочитано 931 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
 1.00 UAH


Дождевик "Винд" ("Wind")
Дождевик
 1.00 EUR