( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Аерографія на машинах елітного таксі: красиво і престижно
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 13 Декабря 2012 22:13

Аерографія на машинах елітного таксі: красиво і престижно

Автор 


Аерографія на машинах елітного таксі: красиво і престижно Самовираження людини може проявитися у всьому. Для цього ми носимо одяг, жінки наносять макіяж, фарбують волосся, відрощують або нарощують нігті. Чому цього не може сприяти зовнішній вигляд автомобіля? 

Не секрет, що прикрашений автомобіль несе позитивну енергетику оточуючим і свідчить про престиж та соціальної спроможності його власника. Сьогодні аерографія використовується і для прикраси машин елітного таксі. Щоб залучити клієнта, навіть елітне таксі повинно йти від прийнятих стереотипів і придумувати щось оригінальне.Аерографія - це особлива техніка нанесення фарби під тиском, тобто за допомогою пульвелізатора або аерографа. Це «збивання» поверхневого лаку в задіяних деталях, не зачіпає основний колір. Процес підготовки машини елітного таксі трудомісткий і вимагає ретельної підготовки основи під автотатуаж, розбирання, обклеювання деталей, які не будуть покриті розписом, матування потрібних деталей. Розфарбувати можна як весь автомобіль, так і окремі його елементи: капот або двері. А можна зробити рекламні написи. Наприклад, написати красиво на маршрутці «таксі мерседес у Внуково».

Для того щоб захистити малюнок від пошкоджень, наносяться спеціальні захисні лаки. Потім поверхню машини полірують, що допомагає автомобілю знайти дзеркальну поверхню. Якщо власник елітного таксі ще не готовий кардинально змінити зовнішній вигляд своїх автомобілів, то можна використовувати наклейки на дверях, багажник або бампера. Такі наклейки протримаються на машині до 8 років. Також на задньому склі таксі відмінно виглядають наклейки, виконані у вигляді етнічного узору. Тоді будь-який бажаючий зможе зробити замовлення на весілля елітного таксі, прикрашеного милими і романтичними малюнками.

 Не менш популярні зараз і вінілові світловідбиваючі наклейки на машинах елітного таксі. Зображення можуть бути найрізноманітнішими: тигри, дракони, акули або малюнки на спортивну тематику. Власник елітного таксі також може замовити в спеціальній студії наклейки за індивідуальними ескізами. Вообщем, аерографія здатна перетворити машину елітного таксі в живу картину на колесах. Машини елітного таксі, оздоблені аерографією, будуть виглядати дуже екзотично, привабливо і стануть помітними в потоці машин конкурентів.


Не так давно искал сайт, где осуществляется продажа УАЗ ;и наконец нашел. Вот, http://www.trucklist.ru/ многим могу его с увереностью посоветовать. Цены меня действительно приятно удивили.

Прочитано 934 раз Последнее изменение Четверг, 15 Октября 2015 17:25
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Бінес план на весну Тюнінг вітчизняних авто »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Трайб" ("Tribe")
Текстильные мотоштаны
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 510 Warrior
Мотошлем ROCC 510 Warrior
 1.00 UAH


Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
 1.00 EUR