( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Аеродинамічні обважування в світі тюнінгу
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 17 Октября 2012 20:52

Аеродинамічні обважування в світі тюнінгу

Автор 

Аеродинамічні обважування в світі тюнинга
Тюнінг авто - це те, про що хоча б раз замислюється кожен автолюбитель. Не раз проїжджаючи по дорозі, ми із заздрістю проводжаємо очима «прокачаний» варіант давно відомої моделі. Але навіщо заздрити, коли можна звернутися у відповідну організацію і перетворити свій автомобіль в не менш гідного мешканця доріг? 

 Один з видів тюнінгу - установка аеродинамічних обважень. Це один з різновидів так званого зовнішньої зміни автомобіля. Причому такий тюнінг не тільки додасть зовнішньому вигляду авто привабливості, а й значно поліпшить його характеристики.

Адже не дарма в назві даного виду обважень присутнє слово - аеродинамічні. Головна властивість таких обважень - здатність надати кузову більш обтічної форми. Саме тому такі накладки позначаються на параметрах авто. Правда, зміни в поведінці автомобіля стануть помітні тільки при досягненні ним швидкості в 100 км / ч. Але крім цього оформлене за допомогою них авто набуває оригінальний вигляд.

Проте можливості зовнішнього тюнінгу автомобіля не вичерпуються тільки установкою обважень різного виду та конфігурації. Це також можуть бути найрізноманітніші антикрила, підніжки, пристрої для захисту переднього і заднього бампера, різні накладки і вдосконалені фари. А крім обважень для кузова, існують різновиди обважень для порогів і даху авто. Дуже ефектно виглядають спортивні варіанти обважень. Всі ці нововведення зможуть змінити ваш старий автомобіль до невпізнанності. При цьому ніяких серйозних технічних змін в ході таких робіт не проводиться, що теж не маловажно. Ваш автомобіль залишиться все тим же, тільки трохи краще. Ще одна перевага подібного тюнинга - його порівняно невелика вартість, порівняно з такими видами тюнінга як, приміром, аерографія. Цінно і те, що установка аеродінамічсекіх обважень можлива практично на будь-який автомобіль.

 Однак установка аеродинамічних обважень - це зовсім не єдиний спосіб додати вашому авто привабливість. Важливі також стан фарби і відсутність зовнішніх пошкоджень. У будь-якому випадку всі роботи пов'язані з тюнінгом транспортного засобу краще всього проводити в спеціалізованому автоцентрі. Саме тут вам буде гарантовано високу якість будь-яких робіт. За умови, що ви звернулися в серйозний автосервіс, кузовний ремонт в якому виконується професіоналами. До речі, до своєрідного тюнінгу можна віднести матову фарбування автомобіля. Машини покриті матовою плівкою, дуже оригінально виглядають, і залучають маси зацікавлених поглядів. Тому, якщо ви хочете виділитися з натовпу, то матова покраска автомобіля - це дуже навіть непоганий варіант нового тюнінга.


Если вы хотите иметь красивые и большие ресници, то хочу вам посоветовать купить Careprost для роста ресниц. Это очень хороший продукт. Я себе такой покупаю на сайте rostresnic.ru, цена приемлемая, поэтому и пользуюсь да и результат дает отличный.

 

Прочитано 929 раз Последнее изменение Среда, 17 Октября 2012 20:54
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 400 Tribal
Мотошлем ROCC 400 Tribal
 1.00 UAH


Мотокуртка Carrara Damenjacke
Мотокуртка Carrara Damenjacke
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-REACT
Мотоботы Gaerne G-REACT
 1.00 EUR