( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости сайта » Універсальне Тюменське таксі
Воскресенье, 27 Май 2018
Пятница, 17 Мая 2013 16:50

Універсальне Тюменське таксі

Автор 

Універсальне Тюменське таксі
Універсальне Тюменське таксі Що необхідно клієнтам таксомоторного підприємства? У першу чергу, це, звичайно ж, вчасно і правильно, тобто за адресою поданий автомобіль. Але при цьому є додаткові послуги, про які, на жаль, споживачі вже повністю забули.

Якщо до під'їзду подано транспортний засіб, на бортах якого нанесена реклама - фіат тюмень, то тендітній жінці або літній людині буде приємно відчути увагу водія, який допоможе сісти в машину, занурить багаж, і навіть зуміє відкрити і закрити двері.

Враховуючи той факт, що замки на дверях в автомобілі, що працює в транспортній компанії, доводиться міняти на порядок частіше, ніж при звичайній експлуатації, а використовуються найчастіше особисті транспортні засоби, то їх власникам подібна турбота про кожного пасажира повинна бути максимально цікавою .

Тепер необхідно подумати про безпеку дітей. Дуже рідко можна побачити в таксі встановлені дитячі сидіння. Це вкрай небезпечний момент. Справа в тому, що від аварії не застрахований ніхто. А утримати навіть «невагомого» малюка в той момент, коли відбувається зіткнення і тіло дитини набуває масу в кілька десятків або навіть сотень кілограмів, практично нереально. Справедливості заради слід зазначити, що, вирушаючи вибирати собі комфортабельні котеджі в Тюмені дорослі клієнти в таксі також дуже рідко воліють пристібатися. Більш того, при подібних вояжах взагалі дуже рідко воліють замислюватися про наслідки такої халатності. Але є простий спосіб - треба, всього лише, купити адаптери для ременів безпеки.

Можна також порадити власникам приватного таксі встановити компактні LCD плеєри, прикріпивши їх прямо на підголовники передніх сидінь. У приладову панель подібні гаджети краще не монтувати, оскільки, в цьому випадку виникає ризик відвернути самого водія. А пасажири цілком можуть себе розвеселити, переглядаючи захоплюючий фільм або добірку сучасних кліпів.
Якщо хочеться підняти рівень сервісу до максимальних висот можна обладнати машини сидіннями з підігрівом, вентиляцією або масажем. Подібні агрегати можна знайти на, так званих, розбірках. Адже дуже часто буває, що авто биті в Тюмені повністю «розбирають» на запасні частини.

 А колишні у вживанні комплектуючі можна придбати за півціни, а іноді навіть дешевше. Установка сидінь процес досить простий. Однак можуть виникнути проблеми з вільним місцем у транспортному засобі. Тому, бажано, заздалегідь купувати машини з максимальними габаритами.

Прочитано 1072 раз Последнее изменение Воскресенье, 27 Октября 2013 21:15
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE G.Adventure
Мотоботы GAERNE G.Adventure
 1.00 EUR