( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости интернета » Як вибрати шведську стінку?
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 04 Октября 2012 18:43

Як вибрати шведську стінку?

Автор 

Питання вибору товару для будь-якого покупця завжди не простий. Особливо цікаві по житті ситуації, коли предмет вибору становить інтерес одночасно для дітей та дорослих. Тільки з боку може здатися - двох зайців "купуємо".

У реальності все набагато складніше. Пропонована Вам стаття дозволить трохи зорієнтуватися в цьому питанні. Є два варіанти, які можна розглядати при виборі шведської стінки: Перший варіант - Ви можете купити комплекс для дорослих, плюс набір дитячого устаткування до нього - канат, кільця і мотузяну драбинку. Такий комплекс включає в себе турнік і лаву для качання преса.

 

У цьому випадку ваш спортивний куточок буде багатофункціональним, і ви самі зможете брати участь в спортивному житті дитини, своїм прикладом посуваючи його на спортивні звершення. Розвиваючи дитину, тренуючись самі, Ви продовжите далі вдосконалювати свій спортивний комплекс. Другий варіант - покупка дитячого ігрового комплексу, який буде цілком функціональний для дитини, але абсолютно даремний для вас.

 

Такий комплекс складається з мотузкового комплекту - каната, кілець, мотузяною горище, і безпосередньо самої шведської стінки. Шведські стінки зазвичай виготовляють з дерева або металу. Постараємося розглянути всі плюси і мінуси обох варіантів. Дерев'яна шведська стінка, плюси: дерев'яні шведські стінки більш екологічні; перекладини не ковзають.

Прочитано 1138 раз Последнее изменение Вторник, 23 Января 2018 14:56
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
 1.00 EUR