( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости интернета » Як вибрати шведську стінку?
Среда, 23 Май 2018
Четверг, 04 Октября 2012 18:43

Як вибрати шведську стінку?

Автор 

Питання вибору товару для будь-якого покупця завжди не простий. Особливо цікаві по житті ситуації, коли предмет вибору становить інтерес одночасно для дітей та дорослих. Тільки з боку може здатися - двох зайців "купуємо".

У реальності все набагато складніше. Пропонована Вам стаття дозволить трохи зорієнтуватися в цьому питанні. Є два варіанти, які можна розглядати при виборі шведської стінки: Перший варіант - Ви можете купити комплекс для дорослих, плюс набір дитячого устаткування до нього - канат, кільця і мотузяну драбинку. Такий комплекс включає в себе турнік і лаву для качання преса.

 

У цьому випадку ваш спортивний куточок буде багатофункціональним, і ви самі зможете брати участь в спортивному житті дитини, своїм прикладом посуваючи його на спортивні звершення. Розвиваючи дитину, тренуючись самі, Ви продовжите далі вдосконалювати свій спортивний комплекс. Другий варіант - покупка дитячого ігрового комплексу, який буде цілком функціональний для дитини, але абсолютно даремний для вас.

 

Такий комплекс складається з мотузкового комплекту - каната, кілець, мотузяною горище, і безпосередньо самої шведської стінки. Шведські стінки зазвичай виготовляють з дерева або металу. Постараємося розглянути всі плюси і мінуси обох варіантів. Дерев'яна шведська стінка, плюси: дерев'яні шведські стінки більш екологічні; перекладини не ковзають.

Прочитано 1086 раз Последнее изменение Вторник, 23 Января 2018 14:56
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 500
Мотошлем ROCC 500
 1.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Motegi
Мотоперчатки BUSE Motegi
 1.00 EUR


SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
 1.00 EUR