( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві
Суббота, 21 Июл 2018
Суббота, 11 Августа 2012 22:53

Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві

Автор 


Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві Всупереч поширеній думці, практично кожен офіційний дилер ГАЗ в Москві не просто займається продажем автомобілів цього виробника. Співпраця з автосалоном представника заводу-виробника передбачає для покупця масу переваг, і найголовніше з них полягає в комплексному підході до обслуговування, яке включає в себе рішення самого широкого спектра завдань.

Переваги для покупця починаються ще на стадії оформлення покупки, адже націнка на автомобілі в автосалоні офіційного дилера регулюється виробником, а, значить - немає істотної переплати.

Крім того, відомий в російській столиці автосалон «Фортуна» надає широкий вибір варіантів оплати покупки, що включає в себе лізинг, кредит або обмін на старий автомобіль trade-in, в останні роки набирає все більшої популярності серед вітчизняних автовладельцев.ГАЗель, суцільнометалевий фургон

Купуючи в «Фортуні» автомобілі ГАЗ Садко 3308 або інші моделі авто від найвідомішого вітчизняного виробника, ви завжди можете розраховувати на розширення базової комплектації і на професійні послуги фахівців в галузі модернізації функціональних деталей авто для підвищення технічних параметрів конструкції. Список додаткового устаткування, установку якого можуть призвести в автосалоні «Фортуна», постійно зростає, причому всі пропоновані опції рекомендовані виробником і повністю підходять для експлуатації з будь-якими моделями ГАЗ. Використовуючи можливості вибору комплектації, ви зможете підвищити комфортність і зручність в салоні авто, встановивши в ньому ряд важливих опцій: медіапрогравач, кондиціонер, регульовану рульову колонку.

Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві Багато моделей ГАЗ на вибір комплектуються бензиновими і дизельними двигунами, дисковими гальмами, гідропідсилювачем керма, системою регулювання тиску в шинах, регулятором гальмівних сил та іншими видами обладнання, завдяки якому суттєво покращаться ходові характеристики автомобіля, дозволяючи вам отримувати величезне задоволення від кожної поїздки, незалежно від того, яку трасу ви виберете - першокласне шосе або сільську "гравийке". Всі роботи з переобладнання автомобіля проводять кваліфіковані фахівці, так що ви можете бути впевнені у високій якість проведених заходів.

В спектр надаваних автосалоном послуг входить технічне обслуговування автомобіля, яке включає в себе профілактичні заходи та ремонтні роботи. Таке поєднання послуг дозволяє істотно спростити рішення самих різних завдань в галузі експлуатації автомобіля, тим самим продовживши терміни його служби. В силах співробітників автотехцентру - постійні технічні роботи по обслуговуванню автомобіля, в тому числі: заміна моторного масла і паливного фільтра, ремонт кузова і шиномонтаж, балансування коліс, ремонт коробки передач і багато іншого.

Високий професіоналізм та великий досвід фахівців в області технічного обслуговування дозволяє істотно скоротити терміни виконання робіт. Крім того, якість обслуговування підтверджує і гарантія. Крім технічного обслуговування, в автотехцентру «Фортуна» проводиться гарантійний ремонт автомобілів: усунення браку і виявлених неполадок в роботі функціональних елементів, заміна зношених деталей і т.д.

Тюнінг автомобілів ГАЗ в автосалоні офіційного дилера

 Крім вирішення суто практичних завдань, автосалон «Фортуна» надає послуги з поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля і підвищенню його ходових якостей за рахунок відмінно виконаного тюнінга. Незалежно від того, яким автомобілем ви володієте, фахівці компанії завжди зможуть запропонувати вам кілька варіантів модернізації обладнання. Якщо ваш автотранспорт - Газель суцільнометалева, то робота з її дообладнання може полягати в монтажі додаткових секцій і стелажів в багажному відділенні, встановлення холодильного обладнання та кондиціонера, спойлерів і колісних дисків. Перевага автосалону «Фортуна» полягає в індивідуальному підході до обслуговування, яке дозволяє ефективно вирішити найширший спектр завдань, задовольняючи саме ваші потреби.


Недвижимость в Испании (http://www.atlanta-rea.com) - это не просто успешное вложение денег и дань моде. Это шанс абсолютно изменить собственную жизнь, произведя быстрое развитие и тем самым приблизив собственную жизнь к высочайшим эталонам, которые создавались тысячелетиями. Испания - это то что необходимо, то самое райское пространство под солнцем, о котором только можно грезить: , красивая страна, приятный климат, могучая культура, развитая инфраструктура.

 

Прочитано 1081 раз Последнее изменение Суббота, 11 Августа 2012 22:53
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Шини майбутнього з ... кульбаб Игровые автоматы »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR


Дождевик "Винд" ("Wind")
Дождевик
 1.00 EUR