( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві
Среда, 23 Май 2018
Суббота, 11 Августа 2012 22:53

Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві

Автор 


Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві Всупереч поширеній думці, практично кожен офіційний дилер ГАЗ в Москві не просто займається продажем автомобілів цього виробника. Співпраця з автосалоном представника заводу-виробника передбачає для покупця масу переваг, і найголовніше з них полягає в комплексному підході до обслуговування, яке включає в себе рішення самого широкого спектра завдань.

Переваги для покупця починаються ще на стадії оформлення покупки, адже націнка на автомобілі в автосалоні офіційного дилера регулюється виробником, а, значить - немає істотної переплати.

Крім того, відомий в російській столиці автосалон «Фортуна» надає широкий вибір варіантів оплати покупки, що включає в себе лізинг, кредит або обмін на старий автомобіль trade-in, в останні роки набирає все більшої популярності серед вітчизняних автовладельцев.ГАЗель, суцільнометалевий фургон

Купуючи в «Фортуні» автомобілі ГАЗ Садко 3308 або інші моделі авто від найвідомішого вітчизняного виробника, ви завжди можете розраховувати на розширення базової комплектації і на професійні послуги фахівців в галузі модернізації функціональних деталей авто для підвищення технічних параметрів конструкції. Список додаткового устаткування, установку якого можуть призвести в автосалоні «Фортуна», постійно зростає, причому всі пропоновані опції рекомендовані виробником і повністю підходять для експлуатації з будь-якими моделями ГАЗ. Використовуючи можливості вибору комплектації, ви зможете підвищити комфортність і зручність в салоні авто, встановивши в ньому ряд важливих опцій: медіапрогравач, кондиціонер, регульовану рульову колонку.

Завдання офіційного дилера ГАЗ в Москві Багато моделей ГАЗ на вибір комплектуються бензиновими і дизельними двигунами, дисковими гальмами, гідропідсилювачем керма, системою регулювання тиску в шинах, регулятором гальмівних сил та іншими видами обладнання, завдяки якому суттєво покращаться ходові характеристики автомобіля, дозволяючи вам отримувати величезне задоволення від кожної поїздки, незалежно від того, яку трасу ви виберете - першокласне шосе або сільську "гравийке". Всі роботи з переобладнання автомобіля проводять кваліфіковані фахівці, так що ви можете бути впевнені у високій якість проведених заходів.

В спектр надаваних автосалоном послуг входить технічне обслуговування автомобіля, яке включає в себе профілактичні заходи та ремонтні роботи. Таке поєднання послуг дозволяє істотно спростити рішення самих різних завдань в галузі експлуатації автомобіля, тим самим продовживши терміни його служби. В силах співробітників автотехцентру - постійні технічні роботи по обслуговуванню автомобіля, в тому числі: заміна моторного масла і паливного фільтра, ремонт кузова і шиномонтаж, балансування коліс, ремонт коробки передач і багато іншого.

Високий професіоналізм та великий досвід фахівців в області технічного обслуговування дозволяє істотно скоротити терміни виконання робіт. Крім того, якість обслуговування підтверджує і гарантія. Крім технічного обслуговування, в автотехцентру «Фортуна» проводиться гарантійний ремонт автомобілів: усунення браку і виявлених неполадок в роботі функціональних елементів, заміна зношених деталей і т.д.

Тюнінг автомобілів ГАЗ в автосалоні офіційного дилера

 Крім вирішення суто практичних завдань, автосалон «Фортуна» надає послуги з поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля і підвищенню його ходових якостей за рахунок відмінно виконаного тюнінга. Незалежно від того, яким автомобілем ви володієте, фахівці компанії завжди зможуть запропонувати вам кілька варіантів модернізації обладнання. Якщо ваш автотранспорт - Газель суцільнометалева, то робота з її дообладнання може полягати в монтажі додаткових секцій і стелажів в багажному відділенні, встановлення холодильного обладнання та кондиціонера, спойлерів і колісних дисків. Перевага автосалону «Фортуна» полягає в індивідуальному підході до обслуговування, яке дозволяє ефективно вирішити найширший спектр завдань, задовольняючи саме ваші потреби.


Недвижимость в Испании (http://www.atlanta-rea.com) - это не просто успешное вложение денег и дань моде. Это шанс абсолютно изменить собственную жизнь, произведя быстрое развитие и тем самым приблизив собственную жизнь к высочайшим эталонам, которые создавались тысячелетиями. Испания - это то что необходимо, то самое райское пространство под солнцем, о котором только можно грезить: , красивая страна, приятный климат, могучая культура, развитая инфраструктура.

 

Прочитано 1061 раз Последнее изменение Суббота, 11 Августа 2012 22:53
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Шини майбутнього з ... кульбаб Игровые автоматы »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
 1.00 EUR