( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » WSBK: Хуан Ласкорц важко травмований
Пятница, 20 Июл 2018
Вторник, 10 Апреля 2012 09:05

WSBK: Хуан Ласкорц важко травмований

Автор 

Тести, що послідували за другим етапом World Superbike в Імолі стали важким випробуванням для заводської команди Kawasaki і співробітників Мобільної Клініки: іспанський гонщик Хуан Ласкорц потрапив в аварію і ледь залишився живим, зараз він у важкому стані транспортується до Іспанії.

Етап, який став візитною карткою Kawasaki Racing, де в класі SBK з поул-позиції стартував Том Сайкс, а перемогу в Supersport здобув гонщик Kawasaki Intermoto Step Фабіан Форе, в результаті став чорним для заводу. В аварії на наступний день Ласкорц зламав спину, йому негайно була зроблена серія складних операцій. За останніми повідомленнями, спинний мозок пілота дійсно пошкоджений, так що шанс, що іспанець більше ніколи не сяде на байк, зберігається.

Керівник Мобільної Клініки WSBK Доктор Массімо Корбаскіо зробив невтішний заяву під вівторка: "Великий ризик того, що Ласкорц залишиться паралізований, це перше, що я хотів би донести до власників команди".

Після курсу лікування в Maggiore Hospital міста Болоньї, медичний персонал дав дозвіл на транспортування пілота в Барселону. Трансфер організувала Мотоциклетна Федерація Іспанії. Офіційної заяви про реальний стан здоров'я Хуана Ласкорца до сих пір немає.

Прочитано 1107 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные туринговые мотоштаны "Лазер" ("Laser")
Текстильные туринговые мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Strike
Мотоперчатки BUSE Strike
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 V2
Мотоботы Puma 1000 V2
 1.00 EUR