( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Виробництво Ducati ризикує постраждати від землетрусу
Пятница, 20 Июл 2018
Понедельник, 28 Мая 2012 18:25

Виробництво Ducati ризикує постраждати від землетрусу

Автор 

Більше 13 000 людей не можуть повернутися на свої робочі місця після руйнівного землетрусу силою 5,9 бала, що потряс весь регіон Емілія-Романья минулої суботи.

Нагадаємо, тоді загинули сім чоловік, в основному, працювали в нічну зміну, і 6500 громадян залишилися без даху над головою.

Проблеми з робочими місцями почалися в промислових районах Модени, Феррари і Болоньї. Все через нанесеного стихією збитку.

В умовах і без того важкої ситуації в зоні євро, землетрус ще більш негативно позначилося на роботі виробничо-транспортних ланцюжків, і в тому числі на компанії Ducati.

Сам завод «Борго Панігале», на щастя, не постраждав, але трохи їх місцевих постачальників постраждали від землетрусу, і саме це може викликати перебої у виробництві, за словами виконавчого директора компанії Ducati Габріеле дель Торкі (Gabriele Del Torchio).

«Поки що складно передбачити реальний ступінь впливу землетрусу на наш бізнес, але ми дуже стурбовані», - сказав він.

У своїй виробничій стратегії Ducati намагається працювати без створення значущих складських запасів, заради зменшення витрат на зберігання та інших супутніх витрат. Тому припинення поставок, наприклад, вихлопних систем, а компанія, яка займається цим для Ducati, Виявилася практично в самому центрі землетрусу і постраждала дуже серйозно, може вкрай негативно позначитися на роботі самої Ducati.

Зараз представники Ducati самі активно їздять по постачальникам і оцінюють ситуацію. У найближчі дні буде прийнято рішення про те, наскільки дійсно важка проблема, і що робити далі.

По хорошим ценам аренда дизельного генератора для всех.
Прочитано 1157 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Отражающий жилет BUSE Warnweste
Отражающий жилет BUSE Warnweste
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Desmo
Мотоботы Puma Desmo
 1.00 EUR