( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Виробництво Ducati ризикує постраждати від землетрусу
Суббота, 17 Мар 2018
Понедельник, 28 Мая 2012 18:25

Виробництво Ducati ризикує постраждати від землетрусу

Автор 

Більше 13 000 людей не можуть повернутися на свої робочі місця після руйнівного землетрусу силою 5,9 бала, що потряс весь регіон Емілія-Романья минулої суботи.

Нагадаємо, тоді загинули сім чоловік, в основному, працювали в нічну зміну, і 6500 громадян залишилися без даху над головою.

Проблеми з робочими місцями почалися в промислових районах Модени, Феррари і Болоньї. Все через нанесеного стихією збитку.

В умовах і без того важкої ситуації в зоні євро, землетрус ще більш негативно позначилося на роботі виробничо-транспортних ланцюжків, і в тому числі на компанії Ducati.

Сам завод «Борго Панігале», на щастя, не постраждав, але трохи їх місцевих постачальників постраждали від землетрусу, і саме це може викликати перебої у виробництві, за словами виконавчого директора компанії Ducati Габріеле дель Торкі (Gabriele Del Torchio).

«Поки що складно передбачити реальний ступінь впливу землетрусу на наш бізнес, але ми дуже стурбовані», - сказав він.

У своїй виробничій стратегії Ducati намагається працювати без створення значущих складських запасів, заради зменшення витрат на зберігання та інших супутніх витрат. Тому припинення поставок, наприклад, вихлопних систем, а компанія, яка займається цим для Ducati, Виявилася практично в самому центрі землетрусу і постраждала дуже серйозно, може вкрай негативно позначитися на роботі самої Ducati.

Зараз представники Ducati самі активно їздять по постачальникам і оцінюють ситуацію. У найближчі дні буде прийнято рішення про те, наскільки дійсно важка проблема, і що робити далі.

По хорошим ценам аренда дизельного генератора для всех.
Прочитано 1080 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX ENDURO
Шлем UVEX ENDURO
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Текстильная всепогодная куртка "Варп" ("Warp")
Текстильная всепогодная куртка
 1.00 EUR


SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
 1.00 EUR