( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Верн: я повинен порівнювати наші виступи з напарником і робити вірні висновки
Пятница, 25 Май 2018
Четверг, 16 Февраля 2012 10:54

Верн: я повинен порівнювати наші виступи з напарником і робити вірні висновки

Автор 

Боротьба пілотів Toro Rosso в цьому році може стати однією з цікавих інтриг сезону - команда повністю змінила склад в надії підготувати гонщика, рівня Себастьяна Феттеля, який в майбутньому міг би стати напарником німця. Ставки високі - у разі вдалого виступу один з гонщиків може підписати контракт з сильною командою, а в разі невдачі - покинути Формулу 1.

Дебютант Toro Rosso Жан-Ерік Верн поступається напарникові Даніелю Ріккардо в досвіді роботи з машинами Формули 1, але він швидкий і агресивний на трасі, так що багато чого вирішить час. Багато хто вважає, що Ріккардо потрібно постаратися заробити максимально можливе число очок у першій половині сезону, поки Верн набирається досвіду, щоб в кінці сезону зберегти перевагу, але Жан-Ерік не боїться цього протистояння і хотів би на перших порах не звертати уваги на результати напарника, зосередившись на роботі.

Жан-Ерік Верн: "Сподіваюся, ми зможемо уникнути дуже серйозної напруженості в команді. Потрібно забути про всі сторонніх аспектах, щоб зосередитися на роботі і добитися прогресу.

Позаду тільки чотири дні тестів, мені треба ще багато чому навчитися - боротьба з напарником по команді дуже важлива, але головне - не дозволити цьому протистоянню змістити акценти в помилковому напрямі.

Будь гонщик мріє випередити всіх, в тому числі і напарника, але Даніель - єдиний пілот, який виступатиме на точно такий же машині - я повинен порівнювати наші виступи і робити вірні висновки ".

Прочитано 992 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:16
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная всесезонная туринговая куртка "Кайен-Про"
Текстильная всесезонная туринговая куртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
 1.00 EUR