( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Верн: я повинен порівнювати наші виступи з напарником і робити вірні висновки
Четверг, 19 Июл 2018
Четверг, 16 Февраля 2012 10:54

Верн: я повинен порівнювати наші виступи з напарником і робити вірні висновки

Автор 

Боротьба пілотів Toro Rosso в цьому році може стати однією з цікавих інтриг сезону - команда повністю змінила склад в надії підготувати гонщика, рівня Себастьяна Феттеля, який в майбутньому міг би стати напарником німця. Ставки високі - у разі вдалого виступу один з гонщиків може підписати контракт з сильною командою, а в разі невдачі - покинути Формулу 1.

Дебютант Toro Rosso Жан-Ерік Верн поступається напарникові Даніелю Ріккардо в досвіді роботи з машинами Формули 1, але він швидкий і агресивний на трасі, так що багато чого вирішить час. Багато хто вважає, що Ріккардо потрібно постаратися заробити максимально можливе число очок у першій половині сезону, поки Верн набирається досвіду, щоб в кінці сезону зберегти перевагу, але Жан-Ерік не боїться цього протистояння і хотів би на перших порах не звертати уваги на результати напарника, зосередившись на роботі.

Жан-Ерік Верн: "Сподіваюся, ми зможемо уникнути дуже серйозної напруженості в команді. Потрібно забути про всі сторонніх аспектах, щоб зосередитися на роботі і добитися прогресу.

Позаду тільки чотири дні тестів, мені треба ще багато чому навчитися - боротьба з напарником по команді дуже важлива, але головне - не дозволити цьому протистоянню змістити акценти в помилковому напрямі.

Будь гонщик мріє випередити всіх, в тому числі і напарника, але Даніель - єдиний пілот, який виступатиме на точно такий же машині - я повинен порівнювати наші виступи і робити вірні висновки ".

Прочитано 1013 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:16
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH