( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Великий шолом Феттеля
Пятница, 20 Июл 2018
Пятница, 18 Ноября 2011 19:24

Великий шолом Феттеля

Автор 

   Даремно кажуть, що нова, незнайома траса в якійсь мірі зрівнює шанси гонщиків. Гран При Індії завершився не просто перемогою Себастьяна Феттеля, але його абсолютним тріумфом! Поул-позиція, перемога, лідерство зі старту до фінішу і кращий результат кола - великий шолом! Причому Феттель йшов до досягнення свідомо, перед самим фінішем двічі поліпшивши рекорд кола в гонці. І справді, чого йому тепер боятися спалити мотор? Всі титули сезону вже завойовані, можна займатися збиранням красивих, але необов'язкових успіхів.

Зрозуміло, перемога була здобута традиційним чином - від'їзд зі старту і ніяких шансів навіть для найближчого переслідувача, яким більшу частину гонки був Дженсон Баттон, який випередив на старті Марка Веббера. Веббер на фініші зовсім не потрапив на подіум, поступившись третє місце Фернандо Алонсо.

ir_1

 Найбільш змістовною була боротьба Льюїса Хемілтона і Феліпе Масси. Маса в Індії в п'ятницю показав кращий результат вільних заїздів і розраховував набрати в гонці чимало очок. Але Хемілтон був налаштований ще рішучіше. Англієць повинен був стартувати з першої лінії стартового поля, проте був покараний суддями перестановкою на три місця назад - за ігнорування жовтих прапорів на тренуванні. Зрозуміло, після такого покарання самолюбний Льюїс кинувся в бій. Проте на перших колах відіграти Хемілтону вдалося небагато, так що проходити їхавшого п'ятим Масу він був зобов'язаний. Помилка їхавшого попереду бразильця дозволила йому підібратися до Ferrari. Прозвучали кілька безуспішних атак. У підсумку Льюіс спробував в одному з поворотом протиснутися по внутрішньому радіусу, послідувало зіткнення, і переднє антикрило Макларена було зламано. Хемілтон втратив кілька позицій і фінішував лише сьомим. Маса був оштрафований проїздом через піт-лейн - але до фінішу не дістався зовсім. Як і під час кваліфікації, він наїхав на обмежувальний бар'єр всередині поребрика - і зламав підвіску. Перед гонкою Феліпе закликав організаторів переробити поребрики. Проте ні в одного з решти учасників чемпіонату проблем з ними не виникло - а Маса постраждав двічі! А ще кажуть, що снаряд двічі не потрапляє в одне місце ...

 

 

Прочитано 1104 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR


Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
 1.00 EUR


Защита спины SAS-TEC SC-1/11
Защита спины SAS-TEC SC-1/11
 1.00 EUR