( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » У неділю на Red Bull Racing обрушилися проблеми
Воскресенье, 22 Июл 2018
Вторник, 06 Марта 2012 10:21

У неділю на Red Bull Racing обрушилися проблеми

Автор 

Після трьох днів, коли все йшло згідно з планами команди, неділя піднесла чемпіонам світу з Red Bull Racing неприємний сюрприз. Через низку технічних проблем Себастьян Феттель зміг проїхати всього 23 кола і, несподівано для всіх, опинився на самій останній сходинці протоколу заїздів в Барселоні ...

«Я б із задоволенням розповів про сьогоднішній день щось ще, але вранці виникли складності: незабаром після виїзду на трасу я не втримався на асфальті, через що було пошкоджено переднє антикрило - довелося повертатися в бокси, - пояснив гонщик. - Щоб виправити ситуацію, потрібно досить багато часу, а прямо перед обідом виникла несправність у коробці передач, що остаточно зірвало нам програму на день. Після цього ми навряд чи змогли зробити хоч щось конструктивне.

Чесно кажучи, складно судити про наші новинки, тому що сьогодні просто не вдалося толком поїздити. Думаю, вчора ми змогли зробити відчутний крок вперед, Марк добре провів день, так що будемо спиратися на ці дані.

Якщо підводити підсумок, мені здається, що на тестах всякий раз щось йде не так, як заплановано, але потрібно приймати передсезонні заїзди такими, якими вони є. Майже ніколи не вдається використовувати цей час з максимальною ефективністю, так як щось може відмовити або вам доведеться зупинитися з міркувань обережності. І все ж, в цілому, вважаю, ми можемо бути задоволені тим, як все пройшло в цей раз ».

Гоночний інженер німця Гійом Рокель додав: «Все передсезонні тести складалися для нас майже без ускладнень, тому було досить прикро отримати так багато неприємностей в останній день. Вранці ми, можна сказати, зовсім не виїжджали на трасу, а ввечері у нас залишилося так мало часу, що нам навряд чи вдалося добитися відчутних результатів. Шкода, тому що хлопці працювали, не шкодуючи сил, протягом усього дня. Але коли таке відбувається - вам доводиться тримати удар.

Якщо за підсумками неділі і можна зробити який-небудь позитивний висновок, то він у тому, що неприємності почалися у нас в самий останній день - якщо б не це, Себ зміг би відпрацювати без накладок все три зимові сесії. Ми багато чому навчилися і змогли відчутно поліпшити машину. Тепер прийшов час перейти до перегонів - ось там зайняті місця дійсно будуть мати значення ».

Все о бизнесе в Смоленске можно узнать на сайте www.smolinter.ru.
Прочитано 1372 раз Последнее изменение Вторник, 19 Июня 2012 16:53
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Rider
Мотоперчатки BUSE Rider
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
 1.00 EUR