( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Сутіль загрожує тюремне ув'язнення
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 18 Января 2012 10:30

Сутіль загрожує тюремне ув'язнення

Автор 

Адріану Сутіль доведеться постати перед судом за звинуваченням у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень співвласнику команди Lotus Еріку Люксу, - пише німецька газета Frankfurter Allgemeine.

Газета посилається на рішення районного суду Мюнхена, прийняте в четвер. Початок слухань заплановано на кінець січня.

Безсумнівно, колишній гонщик Force India тисячу разів пошкодував про те, що після торішнього Гран Прі Китаю в шанхайському нічному клубі M1NT у нього сталася сутичка з Люксом, в результаті якої люксембурзький бізнесмен був поранений в шию уламком скляного келиха, і медикам довелося накласти 24 шва.

Раніше Сутіл визнавав, що дійсно поранив Люкса, однак це сталося абсолютно випадково: нібито, він лише хотів хлюпнути йому шампанським в обличчя.

У четвер Манфред Циммерман, менеджер Сутіла заявив, що рішення суду дати справі хід його не дивує. Ще влітку він з упевненістю говорив, що суд неминуче прийде до висновку, що Адріан не мав наміру ні на кого нападати. Мюнхенська прокуратура, куди звернувся Люкс, кілька місяців вела своє розслідування, опитувала свідків, і в середині листопада прийняла рішення: Сутіл повинен бути підданий штрафу.

Деталі рішення не оголошувалися, зокрема, неясно, яким передбачався розмір штрафу. Якби ситуація розвивалася за цим сценарієм, то справа мали закрити. Проте, пише Frankfurter Allgemeine, при цьому Сутіл фактично визнав би свою вину. Він же почав писати заяви і приводити свідків, і тоді районний суд відхилив варіант зі штрафом. За інформацією газети, на майбутньому січневому суді прокуратура запитає рік тюремного ув'язнення умовно.

Можливо, в ході розгляду буде потрібно заслухати показання свідків, і тоді, не виключено, в мюнхенський суд може бути викликаний Льюїс Хемілтон, який теж був у тому шанхайському клубі, причому, в безпосередній близькості від місця події.

Суд відбудеться в самий невідповідний для Адріана Сутіла час. Перспективний і досить досвідчений гонщик, який закінчив чемпіонат на 9-му місці в особистому заліку, залишився без контракту на 2012-й рік, і ходять чутки, що в Williams його не хочуть брати саме тому, що на його репутації лежить вкрай неприємне пляма. У кожному разі, в цій ситуації складно говорити про успішне продовження кар'єри ..

Прочитано 1016 раз Последнее изменение Четверг, 19 Января 2012 22:22
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Short Track
Мотоперчатки BUSE Short Track
 1.00 EUR