( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Стоунер не радий тому, як йдуть справи в Ducati
Воскресенье, 21 Янв 2018
Понедельник, 19 Декабря 2011 13:17

Стоунер не радий тому, як йдуть справи в Ducati

Автор 

Вигравши другий чемпіонський титул в MotoGP, Кейсі Стоунер тепер може озирнутися назад і оцінити всі події, що відбулися за минулий рік, з того моменту, як він покинув Ducati Factory і перейшов в Repsol Honda.

Одним з питань, заданих Стоунер після перемоги у Валенсії, було питання про те, як він оцінює підсумки роботи своїх колишніх колег з офіційної команди болонської фабрики, і чому Валентино Россі не показав результату на новому мотоциклі, який був відтворений під його потрібні.

"Не думаю, що моя техніка ідеально підходить для Ducati, це показало хоча б те, що з Honda я був набагато конкурентоспроможними, - сказав Стоунер, - Я також був непоганий, коли їздив на Aprilia і KTM. Багато різних байків пілотував у житті! Коли я прийшов в Ducati, це був перший заводський байк MotoGP в моїй кар'єрі, так що про перемоги, тим більше про титулі ми не думали. Тоді, в 2007 це був сюрприз для всіх. Просто у нас було все для перемоги в той момент. Не думаю, що стиль Валентино не підходить для Desmo. На Honda і Yamaha він був однаково хороший. Гадаю, у нього були великі очікування з приводу мотоцикла і, може, недостатньо шанобливе ставлення до розробок колишніх років, моїх зокрема. Я не відчуваю радості з цього приводу. Знаючи людей з Ducati, переживаю за них. Результати сезону не ті, що вони заслужили. На їхні плечі звалилася така маса роботи, яку вони, до речі, виконали повністю. Це має бути винагороджено ... результатами. Ось чому я не радий, що Валентино так відкатав свій сезон в Ducati ".

Прочитано 1031 раз Последнее изменение Четверг, 19 Января 2012 22:26
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Rookie
Мотоперчатки BUSE Rookie
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Аллюр Леди" ("Аllure Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR