( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Сенна: ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі
Вторник, 20 Мар 2018
Среда, 15 Февраля 2012 15:29

Сенна: ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі

Автор 

Бруно Сенна випробував нову машину Williams на тестах в Хересі, проїхавши 250 кіл - більше, ніж будь-хто із суперників, але бразилець не поспішає з висновками, вважаючи, що тільки в Барселоні учасники чемпіонату зможуть оцінити розстановку сил ...

Бруно Сенна: "Поки складно судити про те, на що ми можемо розраховувати - в Хересі ми працювали за іншою програмою, ніж суперники. Ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі, але більш точно оцінити розстановку сил дозволять тести в Барселоні , де команди будуть працювати за схожим програмами.

Думаю, ми заклали хороший базис, у нас є кілька ідей щодо подальшого розвитку машини. Траса в Хересі унікальна, подивимося, наскільки ефективна FW34 виявиться в Барселоні - на більш традиційної конфігурації.

У Хересі нам вдалося багато чого зробити, добре дізнатися нову машину - в Барселоні ми вже будемо знати, в якому напрямку необхідно рухатися для вирішення тієї чи іншої проблеми "

Прочитано 941 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:17
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Onyx carbon
Шлем UVEX Onyx carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
 1.00 EUR


Scooter
Scooter
 1.00 UAH