( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Сенна: ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі
Среда, 23 Май 2018
Среда, 15 Февраля 2012 15:29

Сенна: ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі

Автор 

Бруно Сенна випробував нову машину Williams на тестах в Хересі, проїхавши 250 кіл - більше, ніж будь-хто із суперників, але бразилець не поспішає з висновками, вважаючи, що тільки в Барселоні учасники чемпіонату зможуть оцінити розстановку сил ...

Бруно Сенна: "Поки складно судити про те, на що ми можемо розраховувати - в Хересі ми працювали за іншою програмою, ніж суперники. Ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі, але більш точно оцінити розстановку сил дозволять тести в Барселоні , де команди будуть працювати за схожим програмами.

Думаю, ми заклали хороший базис, у нас є кілька ідей щодо подальшого розвитку машини. Траса в Хересі унікальна, подивимося, наскільки ефективна FW34 виявиться в Барселоні - на більш традиційної конфігурації.

У Хересі нам вдалося багато чого зробити, добре дізнатися нову машину - в Барселоні ми вже будемо знати, в якому напрямку необхідно рухатися для вирішення тієї чи іншої проблеми "

Прочитано 978 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:17
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоботы BUSE City Limit Schuh
Мотоботы BUSE City Limit Schuh
 1.00 EUR


Защита спины SAS-TEC SC-1/11
Защита спины SAS-TEC SC-1/11
 1.00 EUR


SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
 1.00 EUR