( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Сенна: ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі
Суббота, 21 Июл 2018
Среда, 15 Февраля 2012 15:29

Сенна: ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі

Автор 

Бруно Сенна випробував нову машину Williams на тестах в Хересі, проїхавши 250 кіл - більше, ніж будь-хто із суперників, але бразилець не поспішає з висновками, вважаючи, що тільки в Барселоні учасники чемпіонату зможуть оцінити розстановку сил ...

Бруно Сенна: "Поки складно судити про те, на що ми можемо розраховувати - в Хересі ми працювали за іншою програмою, ніж суперники. Ймовірно, цього року ми зможемо вести боротьбу в середній групі, але більш точно оцінити розстановку сил дозволять тести в Барселоні , де команди будуть працювати за схожим програмами.

Думаю, ми заклали хороший базис, у нас є кілька ідей щодо подальшого розвитку машини. Траса в Хересі унікальна, подивимося, наскільки ефективна FW34 виявиться в Барселоні - на більш традиційної конфігурації.

У Хересі нам вдалося багато чого зробити, добре дізнатися нову машину - в Барселоні ми вже будемо знати, в якому напрямку необхідно рухатися для вирішення тієї чи іншої проблеми "

Прочитано 1011 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:17
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Assen
Мотокуртка BUSE Assen
 1.00 EUR


Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
Защита шеи ACERBIS Nackenstabilisator
 1.00 EUR