( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Покупка в кредит і лізинг вантажних автомобілів
Воскресенье, 22 Июл 2018
Четверг, 16 Августа 2012 17:46

Покупка в кредит і лізинг вантажних автомобілів

Автор 

Покупка в кредит і лізинг вантажних автомобілів
Покупка в кредит і лізинг вантажних автомобілів У житті багатьох компаній або навіть деяких приватних осіб приходить той момент, коли стає очевидною необхідність придбання вантажного автомобіля. Пропозицій на ринку достатньо, як за готівковий розрахунок, так і по безналу, причому лізинг вантажних автомобілів і покупка їх у кредит теж мають право бути розглянутими нарівні зі звичайною покупкою.

Величезний вибір автомобілів, як нових, так і б / у, не тільки полегшує вибір, але і в деякій мірі ускладнює його: адже досить складно розібратися в самому головному: яку модель вибрати, пожертвувати чи вантажопідйомністю на догоду дешевизні експлуатації, або краще купити машину більше, і переплачувати за її недовантаження.

Втім, коли ця проблема вирішена, вибір не стає легше: залишається вибрати не просто конкретний автомобіль, потрібно вибрати марку, модель, визначитися з роком випуску. І лише потім шукати автомобіль, який підійшов би вам за ціною.

Звичайно, рішення про покупку того або іншого автомобіля не настільки послідовно, як це представляє вищеописаний алгоритм. Адже вже на етапі попереднього збору інформації про моделі і ціни найчастіше стають видні найбільш привабливі варіанти. Крім того, якщо автомобіль - не перший, то важливо зберегти єдину технічну базу, уніфікацію деталей, а значить потрібно купувати подібні автомобілі, запчастини до яких були б взаємозамінні. Та й доступність запчастин обов'язково потрібно враховувати, інакше покупка буде чималу частину часу банально простоювати.

До речі, розширювати транспортну базу можна, і не купуючи нових автомобілів. Приміром, продаж напівпричепів б / у дозволяє розширити автопарк за рахунок саме цих транспортних засобів, зберігши кількість автомобілів незмінним, але зробивши їх більш універсальними, придатними для різних типів завдань. До речі, така покупка дає можливість заощадити, і заощадити немало!

 Купуючи автомобіль в кредит, не забувайте прораховувати економічну складову. Враховуйте переплату по кредиту, не забувайте брати до уваги і той факт, що в результаті інтенсивної експлуатації назріває необхідність капітального ремонту автомобіля, а це досить витратний захід. Більш того, в той час, коли автомобіль знаходиться на ремонті, він не може заробляти грошей, а значить буде виключно джерелом витрат: не тільки на ремонт, а й на виплати по кредиту.


Качественные рено логан автозапчасти в наши дни пользуются большим спросом среди владельцев этой марки автомашин. Данные автомобили отличаются хорошей ремонтопригодностью, в отличие от многих иных иномарок. К тому же ремонт данной машины вполне осуществим самостоятельно, что позволяет водителю существенно сэкономить на услугах СТО. Именно в силу этих факторов автозапчасти имеют столь высокий уровень популярности.

 

Прочитано 1213 раз Последнее изменение Четверг, 16 Августа 2012 17:47
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Como Hose
Мотоштаны BUSE Como Hose
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
 1.00 UAH


Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR