( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Петров входить до числа кандидатів на місце третього пілота "Феррарі"
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 22 Декабря 2011 10:30

Петров входить до числа кандидатів на місце третього пілота "Феррарі"

Автор 

Російський пілот Віталій Петров може бути кандидатом на посаду третього пілота "Феррарі", повідомляє видання OmniCorse. За інформацією італійських журналістів, на даний момент "Скудерія" готується оголосити про появу нового третього пілота, і Петров входить в число кандидатів.

На думку OmniCorse, кандидатура Петрова повинна сподобатися титульному спонсору "Феррарі", тютюнового концерну Philip Morris, який зацікавлений у появі пілота зі Східної Європи. Раніше Philip Morris був зацікавлений в кандидатурі Роберта Кубіци, але через затягується відновлення поляка Петров може стати для нього логічною заміною. Прихід Віталія напевно сподобався б і компанії "Лабораторія Касперського", розширила спонсорський контракт з "Феррарі".

Італійські журналісти також додають, що Петров навряд чи зміг би взяти серйозну участь в роботі над машиною 2012 року, але разом з тим у нього була б можливість займатися тестами за кермом старого боліда F10, а також працювати на симуляторі. При цьому чисто теоретично "Феррарі" могла б віддати Петрова в оренду "Марусі".

Прочитано 1162 раз Последнее изменение Пятница, 23 Декабря 2011 18:29
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Monza
Мотокомбинезон BUSE Monza
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
 1.00 EUR


SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
 1.00 EUR