( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Перевезення збірних вантажів: економія та безпека
Пятница, 20 Июл 2018
Суббота, 11 Августа 2012 22:56

Перевезення збірних вантажів: економія та безпека

Автор 


Перевезення збірних вантажів: економія і безпека Будь-який підприємець в ході своєї комерційної діяльності рано чи пізно стикається з необхідністю транспортування сировини або готової продукції на далекі відстані. Людині, яка не має належного досвіду і знань у сфері логістики, складно розібратися в тому, які види перевезень в наші дні є найдешевшими, швидкими і безпечними. Експерти стверджують, що у випадках, коли обсяги невеликі, а економічність перевезення важливіше оперативності, послуга з транспортування збірних вантажів - оптимальний варіант.Термін «збірні вантажі» - це поняття, введене логістичними компаніями для позначення партій товарів, що належать різним особам, але перевозяться на одному транспорті. Механізм подібної доставки дуже простий: транспортна компанія об'єднує замовлення декількох юридичних осіб, яким потрібно перевезти невеликі за обсягом партії товарів в одному напрямку (потрібна, наприклад, доставка вантажів Китай - Росія чи Ташкент - Москва). Після оформлення паперів, накладних і декларацій укомплектовується консолідована машина, яка і відправиться в путь.

Завершальний етап збірної перевезення - це отримання вантажу зацікавленими особами. На завершальному етапі доставка вантажів з Китаю Владивосток або інше місто, що є кінцевим місцем призначення, розподіляє вантажі в одному з консолідаційних складів фірми-перевізника.

Основною перевагою перевезення збірних вантажів можна назвати її низьку вартість. Цей вид доставки прекрасно підходить для тих, хто тільки починає бізнес і хоче замовити невелику, пробну партію товарів. Крім того, фахівці відзначають високий рівень безпеки колективних перевезень.

До недоліків відносяться низька оперативність і складніша схема оформлення митної, експортно-імпортної і товарно-транспортної документації. Однак найчастіше цю трудомістку і копітку роботу по складанню документів дере на себе митний брокер, що співпрацює з компанією-перевізником. При необхідності цей висококваліфікований спеціаліст підкаже, як розмитнити вантаж з Китаю чи Європи, грамотно оформити декларацію і т. д.

 Крім цього, практична будь-яка сучасна транспортна компанія, що займається транспортуванням збірних вантажів, запропонує своєму клієнтові ряд додаткових послуг, таких як вантажно-розвантажувальні роботи, маркування вантажу, зважування, страхування і т. д.


Газ на авто киев обязаны ставить лишь мастера! Обеспечить надёжную и продолжительную службу, сохранность и качество газового оснащения могут лишь профессионалы сервисного центра. Станции технического обслуживания обустроены передовым диагностическим оснащением, которое частники элементарно не могут себе позволить. Очень важно, чтоб установка ГБО производилась на вполне технически исправную автомашина. И для того, чтоб найти и ликвидировать отдельные проблемы автомобиля, нужно диагностическое оснащение.

 

Прочитано 1181 раз Последнее изменение Суббота, 11 Августа 2012 22:56
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX WING RS 745
Шлем UVEX WING RS 745
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотошлем ROCC 300 Shuriken
Мотошлем ROCC 300 Shuriken
 1.00 UAH


Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
 1.00 EUR