( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Нововведення в Законопроекті про таксі
Пятница, 20 Июл 2018
Пятница, 05 Апреля 2013 11:11

Нововведення в Законопроекті про таксі

Автор 

Нововведення в Законопроекті про таксі
Нововведення в Законопроекті про таксі Як відомо, нововведення в Законопроекті про таксі багатьом здалися несправедливими і неправильними. Примітно, що даної точки зору дотримуються не тільки самі водії, що пропонують послуги пасажирських перевезень, а й їх клієнти. З чим це пов'язано?

Згідно з новими вимогами, в кожному таксі повинен обов'язково бути встановлений таксометр. Дане обладнання, на думку представників влади, буде відображати справжню вартість поїздки. При цьому пасажири, які регулярно здійснюють замовлення таксі в Москві, не дуже-то раді нововведенню.

Вони нагадують, що у вартість поїздки увійде час очікування клієнта, простою автомобіля на світлофорах і в пробках. Якщо для невеликих міст це не актуально, то для мегаполісів стає серйозною проблемою. Середня вартість таксометра з установкою на один автомобіль становить 20000 рублів. Дані витрати перевізники будуть відшкодовувати за рахунок клієнтів, інакше вони просто не зможуть утриматися на ринку. За прогнозами експертів, тільки це призведе до збільшення вартості поїздки на 15-20%.

Водії, які здійснюють пасажирські перевезення, дивуються: чим погана була стара схема оплати? До останнього часу вартість поїздки складалася з вартості дзвінка автомобіля та вартості кілометра, помноженої на пройдений транспортним засобом шлях. І для пасажирів, і для водіїв вона була досить прозорою. Здійснюючи замовлення таксі в аеропорт, клієнт вже знав хоча б приблизну вартість поїздки. На жаль, це не єдині труднощі, з якими зіткнуться перевізники.

Згідно з новими вимогами, кожному клієнтові водій повинен видавати касовий чек. Підприємці бояться, що касовий апарат зобов'яжуть встановлювати в кожному автомобілі. Вони нагадують, що завод-виробник автомобілів не передбачає можливість установки в салоні касового апарату. Отже, модернізація транспортних засобів буде пов'язана зі значними матеріальними витратами, а для нових автомобілів обернеться відмовою заводу від гарантійних зобов'язань.

З першого дня вересня, здійснюючи замовлення таксі онлайн, клієнт побачить перед собою автомобіль з «шашечками» на кузові і розпізнавальним ліхтарем на даху. Представники влади зазначили, що всі транспортні засоби повинні бути витримані в єдиних кольорах. Варіант колірного дизайну кожен регіон вибирає самостійно. Вже зараз місцеві влади багатьох регіонів відмовляються від єдиного кольору автомобілів. Вони відзначають, що це не сприяє підвищенню безпеки пасажирів і недоцільно.

Нові вимоги торкнулися не тільки транспортних засобів, але і їх водіїв. Тепер на роботу можуть бути прийняті тільки ті громадяни, які офіційно працювали в таксі не менше трьох років. При цьому стаж водія повинен бути відображений у трудовій книжці або відповідному трудовому договорі. Якщо претендент раніше не працював в таксі або трудився в службі менше трьох років, то його водійський стаж повинен бути не менше 5-ти років. На діючих підприємствах це загрожує переглядом штату співробітників. Цілком імовірно, що не всі вони будуть відповідати встановленим критеріям. Співробітники, які не відповідають новим вимогам, повинні бути звільнені.

 Труднощі торкнуться і водіїв, які надають послуги пасажирських перевезень, виступаючи в ролі індивідуального підприємця. Якщо вони мають невеликий водійський стаж, то навряд чи зможуть отримати дозвіл на надання послуг.


Фольксваген – это одна из самых лучших марок машины. Купить автомобиль vw – это самое верное решение, так как и по цене, машина вполне доступная и отличается высоким качеством.

Прочитано 980 раз Последнее изменение Пятница, 05 Апреля 2013 11:11
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 250
Шлем UVEX SX 250
 1.00 EUR
-59.00 EUR
Вы экономите: 60.00 EUR


Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
 1.00 EUR