( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Ніко Росберг: "Я знав, що мій час прийде"
Пятница, 25 Май 2018
Вторник, 17 Апреля 2012 09:28

Ніко Росберг: "Я знав, що мій час прийде"

Автор 

У Китаї Ніко Росберг став не просто героєм дня, а всього уїк-енду: за першою в кар'єрі поул-позицією послідувала перша перемога. Після фінішу гонки натхнений пілот Mercedes AMG поділився своїми враженнями з телеканалом Sky Sports ...

Питання: Гонка була просто неймовірною: що скажете про свої відчуття?
Ніко Росберг: Це просто фантастика! Весь вік-енд складався зовсім незвичайно! Все пройшло ідеально: і кваліфікація, і гонка. Але я справді не знав, чого очікувати. В п'ятницю ми відчували себе не настільки впевнено і продовжували працювати з машиною, і дуже здорово, що нам вдалося домогтися такого прогресу. Я радий за всю команду.

Питання: Свій перший поул і першу перемогу ви здобули зі 111-ї спроби. Були моменти, коли вже починали сумніватися в собі?
Ніко Росберг: Я був впевнений, що мій час ще прийде, коли буде побудована гарна машина.

Питання: Ваш батько здобув свою першу перемогу 30 років тому, в Гран При Швейцарії 1982-го року, і сьогодні ви повторили це досягнення ...
Ніко Росберг: Здорово! Я відчуваю абсолютно особливі почуття.

Питання: Дженсону Баттону теж знадобився не один сезон, перш ніж він виграв свою першу гонку. Сьогодні ви відкрили рахунок перемог, і наступна не змусить себе довго чекати. Є таке відчуття?
Ніко Росберг: (сміється) Нікі Лауда тільки що мені сказав, що тепер справа піде простіше. Якщо це дійсно так, готовий погодитися з його думкою!

Питання: А ви були в курсі, який хаос сьогодні творився позаду вашої машини?
Ніко Росберг: Так, мені повідомляли про це, і я думав: що ж таке там відбувається? Таке враження, що на кожному колі мене переслідував новий суперник!

Питання: Зрозуміло, що зараз ви на сьомому небі від щастя. А що думаєте про майбутній гонці в Бахрейні? Чи можна чекати повторення сьогоднішнього успіху? Адже це зовсім інша траса, та й погода буде інша ...
Ніко Росберг: Безумовно, ми повинні дуже ретельно. У кваліфікації ми повинні виступити сильно, це вже зрозуміло. Але як буде складатися гонка, сказати складно. Навіть сьогодні ми не знали, на що можна розраховувати. Найголовніше, що ми продовжуємо прогресувати.

Питання: Кубок, який ви отримали за цю перемогу, дуже красивий. А ви зможете забрати його собі? Що записано в вашому контракті?
Ніко Росберг: Треба подивитися, але, по-моєму, не можу!

Питання: Не турбуйтеся, тут, у Шанхаї, вам запросто зроблять кілька копій! (Загальний сміх) Розкажіть про атмосферу, яка панує в команді? Створюється враження, що між гонщиками і керівниками команди встановилися дуже теплі стосунки ...
Ніко Росберг: Ми працюємо разом більше двох років і пережили дуже складні часи. Напевно, завдяки цим випробуванням ми так зблизилися. Продовжували наполегливо працювати, продовжували вірити в успіх. У нашій команді працює дуже багато чудових фахівців, ми повинні були домогтися успіху. Кожен з них вніс свій вклад в цю перемогу.

Але поки не можна сказати, що ми найсильніші, хоча сьогодні команда відпрацювала дуже впевнено, і ми обов'язково продовжимо в цьому ж ключі!

Питання: Що можете сказати про Міхаель Шумахер, своєму більш досвідченому напарника, якому, на жаль, не вдалося доїхати до фінішу?
Ніко Росберг: Мені дуже подобається з ним співпрацювати: ми підганяємо один одного, змогли щось одне в одного перейняти, і це дуже цікавий досвід. Не сумніваюся, наше суперництво продовжиться до кінця сезону, адже Міхаель зараз у відмінній формі.

Питання: Що ваш батько говорив весь цей час, до сьогоднішнього дня? Закликав до терпіння, налаштовував на наполегливу роботу?
Ніко Росберг: Так, він говорив, що треба продовжувати вірити в себе, продовжувати прагнути до успіху.

Питання: Як команда буде святкувати перемогу тут, у Шанхаї?
Ніко Росберг: На жаль, наступна гонка вже через тиждень, в Бахрейні, і зараз всі зайняті зборами, йде навантаження устаткування, тому не впевнений, що сьогодні вийти відсвяткувати, але попереду чимало нових перемог! У нас ще буде час повеселитися!

Прочитано 1171 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Comanche
Шлем UVEX Comanche
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
 1.00 EUR