( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Ніко Росберг: "Я знав, що мій час прийде"
Четверг, 19 Июл 2018
Вторник, 17 Апреля 2012 09:28

Ніко Росберг: "Я знав, що мій час прийде"

Автор 

У Китаї Ніко Росберг став не просто героєм дня, а всього уїк-енду: за першою в кар'єрі поул-позицією послідувала перша перемога. Після фінішу гонки натхнений пілот Mercedes AMG поділився своїми враженнями з телеканалом Sky Sports ...

Питання: Гонка була просто неймовірною: що скажете про свої відчуття?
Ніко Росберг: Це просто фантастика! Весь вік-енд складався зовсім незвичайно! Все пройшло ідеально: і кваліфікація, і гонка. Але я справді не знав, чого очікувати. В п'ятницю ми відчували себе не настільки впевнено і продовжували працювати з машиною, і дуже здорово, що нам вдалося домогтися такого прогресу. Я радий за всю команду.

Питання: Свій перший поул і першу перемогу ви здобули зі 111-ї спроби. Були моменти, коли вже починали сумніватися в собі?
Ніко Росберг: Я був впевнений, що мій час ще прийде, коли буде побудована гарна машина.

Питання: Ваш батько здобув свою першу перемогу 30 років тому, в Гран При Швейцарії 1982-го року, і сьогодні ви повторили це досягнення ...
Ніко Росберг: Здорово! Я відчуваю абсолютно особливі почуття.

Питання: Дженсону Баттону теж знадобився не один сезон, перш ніж він виграв свою першу гонку. Сьогодні ви відкрили рахунок перемог, і наступна не змусить себе довго чекати. Є таке відчуття?
Ніко Росберг: (сміється) Нікі Лауда тільки що мені сказав, що тепер справа піде простіше. Якщо це дійсно так, готовий погодитися з його думкою!

Питання: А ви були в курсі, який хаос сьогодні творився позаду вашої машини?
Ніко Росберг: Так, мені повідомляли про це, і я думав: що ж таке там відбувається? Таке враження, що на кожному колі мене переслідував новий суперник!

Питання: Зрозуміло, що зараз ви на сьомому небі від щастя. А що думаєте про майбутній гонці в Бахрейні? Чи можна чекати повторення сьогоднішнього успіху? Адже це зовсім інша траса, та й погода буде інша ...
Ніко Росберг: Безумовно, ми повинні дуже ретельно. У кваліфікації ми повинні виступити сильно, це вже зрозуміло. Але як буде складатися гонка, сказати складно. Навіть сьогодні ми не знали, на що можна розраховувати. Найголовніше, що ми продовжуємо прогресувати.

Питання: Кубок, який ви отримали за цю перемогу, дуже красивий. А ви зможете забрати його собі? Що записано в вашому контракті?
Ніко Росберг: Треба подивитися, але, по-моєму, не можу!

Питання: Не турбуйтеся, тут, у Шанхаї, вам запросто зроблять кілька копій! (Загальний сміх) Розкажіть про атмосферу, яка панує в команді? Створюється враження, що між гонщиками і керівниками команди встановилися дуже теплі стосунки ...
Ніко Росберг: Ми працюємо разом більше двох років і пережили дуже складні часи. Напевно, завдяки цим випробуванням ми так зблизилися. Продовжували наполегливо працювати, продовжували вірити в успіх. У нашій команді працює дуже багато чудових фахівців, ми повинні були домогтися успіху. Кожен з них вніс свій вклад в цю перемогу.

Але поки не можна сказати, що ми найсильніші, хоча сьогодні команда відпрацювала дуже впевнено, і ми обов'язково продовжимо в цьому ж ключі!

Питання: Що можете сказати про Міхаель Шумахер, своєму більш досвідченому напарника, якому, на жаль, не вдалося доїхати до фінішу?
Ніко Росберг: Мені дуже подобається з ним співпрацювати: ми підганяємо один одного, змогли щось одне в одного перейняти, і це дуже цікавий досвід. Не сумніваюся, наше суперництво продовжиться до кінця сезону, адже Міхаель зараз у відмінній формі.

Питання: Що ваш батько говорив весь цей час, до сьогоднішнього дня? Закликав до терпіння, налаштовував на наполегливу роботу?
Ніко Росберг: Так, він говорив, що треба продовжувати вірити в себе, продовжувати прагнути до успіху.

Питання: Як команда буде святкувати перемогу тут, у Шанхаї?
Ніко Росберг: На жаль, наступна гонка вже через тиждень, в Бахрейні, і зараз всі зайняті зборами, йде навантаження устаткування, тому не впевнений, що сьогодні вийти відсвяткувати, але попереду чимало нових перемог! У нас ще буде час повеселитися!

Прочитано 1198 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Эйр Леди" ("Air Lady")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кёрв" ("Curve")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Speedster
Мотокуртка BUSE Speedster
 1.00 EUR