( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » MotoGP. Опитування на мільйон: хто він - новий Россі?
Воскресенье, 18 Мар 2018
Четверг, 19 Января 2012 10:35

MotoGP. Опитування на мільйон: хто він - новий Россі?

Автор 

Відмінне питання підняли хлопці з італійського GPone: хто міг би замінити Валентино Россі після того, як італієць піде у відставку - а це станеться рано чи пізно. Ось короткий огляд їх дослідження і наш власний опитування. Так хто ж?

Італійців в першу чергу цікавить питання, хто ж стане їх новим національним кумиром. Хто б сперечався! А нас цікавить: може, є такий чоловічок у Moto2 або Moto3, кому світить стати новим Россі - блискучим чемпіоном на довгі роки - сильним, з яскраво вираженою особистістю, гострим розумом і допитливим характером?

Отже, до якого висновку прийшли італійці.

Дві зірки покинули небосхил в 2011 році - це Марко Сімончеллі і Лоріс Капіроссі. Зараз у списках пілотів 2012 13 італійських райдерів: 4 в MotoGP, 5 в Moto2 і 4 в Moto3. Але це з приходом в MotoGP / CRT Мікеле Пірром і Данило Петруччі, виходить 4, а без них - лише два. Очевидно, що ні Пірра, ні Петруччі в 2012 не зможуть поставити на вуха чемпіонат - чисто технічно це неможливо. За останнє десятиріччя кількість італійців у чемпіонаті світу було приблизно стабільним, але ніколи не падало нижче трьох чоловік. Найпотужнішим італійське навала на Королівський клас було в 2005 і 2009 роках - 6 пілотів. Виходить, що до 2012-го в італійському мотоспорті настав справжній криза!

Статистика перемог і стабільність - головні аргументи при обчисленнях і прогнозах на майбутнє. І вони не на користь італійців: Россі істотно знизив свою результативність після аварії на тренуванні в Муджелло, Довіціозо приїжджав на подіум, але не боровся за перемоги. Рулили, в основному, іспанці і один дуже нахабний австралієць.

Враховуючи, що Moto3 абсолютно новий клас, ніхто на даний момент не знає точно, кому випаде щаслива карта стати лідером серії в 2012 році.

Ось у Moto2 зовсім інша картина! Третій сезон 600-кубовою категорії всі чекають з нетерпінням, і італійці в першу чергу: "всього" 5 гонщиків, але зате яких - Рольф, Де Анжеліс, Іанноні, Ді Меглі і Корті - всі досвідчені пілоти з чемпіонськими амбіціями. Навіть якщо хтось із них і стане чемпіоном в 2012, що цікаво (і сумно), жоден не зможе стати "новим Россі" ... Іншими словами, італійці чекають початку сезону, щоб на кавовій гущі поворожити на пілотів Moto3 і знайти собі нового ідола.

А нам яка різниця? Нам же все одно - італійцем він буде або французом, а може, іспанцем, чи не так! До початку сезону залишилося 80 днів.

Прочитано 1039 раз Последнее изменение Четверг, 19 Января 2012 22:25
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Lago Hose
Мотоштаны BUSE Lago Hose
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Nardo
Мотокуртка BUSE Nardo
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR