( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » MotoGP + WSBK: Європа може скасувати угоду
Воскресенье, 22 Июл 2018
Пятница, 23 Декабря 2011 10:32

MotoGP + WSBK: Європа може скасувати угоду

Автор 

Антимонопольний комітет при Єврокомісії почав розслідування з приводу придбання інвестиційною компанією Bridgepoint власника прав на World Superbike: тепер організатори MotoGP і WSBK знаходяться "під одним дахом", що може порушити умови конкуренції.

Це не злиття, запевняють в Bridgepoint, а звичайний бізнес. Щоб не переказувати всю історію, тут ви знайдете всі подробиці операції з придбання активів Infront Motor Sports і етапи співробітництва Bridgepoint з Dorna Sports. У липні 2011 року Bridgepoint виграла аукціон і заявила права спочатку на 55% акцій мажоритарних акціонерів (Якобса та інших), а потім запропонувала викупити практично весь пакет Infront Sports & Media, до якого увійшли і права на World Superbike разом з донькою Infront Motor Sports.

Об'єднавши фінансові потоки, Bridgepoint разом вирішила і всі юридичні та організаційні моменти між Infront і Dorna. Нарешті, закінчилося протистояння з приводу порушень між WSBK / CRT і WSS/Moto2 - сторони домовилися.

Але Єврокомісія подібні методи не поділяє. Антимонопольний комітет ініціював розслідування. Причини: в ЄС вважають, що подібна угода може порушити права рекламодавців, спонсорів, телевізійних компаній і журналістів, а також команд та виробників техніки. За правилами, будь-яка подібна угода повинна пройти через Єврокомісію і або затверджена, або анульована. Якщо порушення будуть встановлені, Infront доведеться шукати нового партнера в найкоротші терміни.

Прочитано 1132 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Игровые автоматы Маса: я вже бачив нову машину »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 215
Шлем UVEX SX 215
 1.00 EUR
-10.00 EUR
Вы экономите: 11.00 EUR


Текстильная женская куртка "Эйр Леди" ("Air Lady")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 500
Мотошлем ROCC 500
 1.00 UAH