( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » MotoGP + WSBK: Європа може скасувати угоду
Воскресенье, 18 Мар 2018
Пятница, 23 Декабря 2011 10:32

MotoGP + WSBK: Європа може скасувати угоду

Автор 

Антимонопольний комітет при Єврокомісії почав розслідування з приводу придбання інвестиційною компанією Bridgepoint власника прав на World Superbike: тепер організатори MotoGP і WSBK знаходяться "під одним дахом", що може порушити умови конкуренції.

Це не злиття, запевняють в Bridgepoint, а звичайний бізнес. Щоб не переказувати всю історію, тут ви знайдете всі подробиці операції з придбання активів Infront Motor Sports і етапи співробітництва Bridgepoint з Dorna Sports. У липні 2011 року Bridgepoint виграла аукціон і заявила права спочатку на 55% акцій мажоритарних акціонерів (Якобса та інших), а потім запропонувала викупити практично весь пакет Infront Sports & Media, до якого увійшли і права на World Superbike разом з донькою Infront Motor Sports.

Об'єднавши фінансові потоки, Bridgepoint разом вирішила і всі юридичні та організаційні моменти між Infront і Dorna. Нарешті, закінчилося протистояння з приводу порушень між WSBK / CRT і WSS/Moto2 - сторони домовилися.

Але Єврокомісія подібні методи не поділяє. Антимонопольний комітет ініціював розслідування. Причини: в ЄС вважають, що подібна угода може порушити права рекламодавців, спонсорів, телевізійних компаній і журналістів, а також команд та виробників техніки. За правилами, будь-яка подібна угода повинна пройти через Єврокомісію і або затверджена, або анульована. Якщо порушення будуть встановлені, Infront доведеться шукати нового партнера в найкоротші терміни.

Прочитано 1065 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Игровые автоматы Маса: я вже бачив нову машину »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Кожаная куртка "GT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR