( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » MotoGP, Інтерв'ю: Yamaha - два претендента на титул!
Воскресенье, 22 Июл 2018
Четверг, 15 Марта 2012 10:28

MotoGP, Інтерв'ю: Yamaha - два претендента на титул!

Автор 

"Хтось спитав мене вчора: кого з наших пілотів я бачу чемпіоном в цьому році? Відверто кажучи, я бачу відразу двох", - заявив керівник заводської команди Yamaha Factory MotoGP Лін Джарвіс в інтерв'ю офіційному порталу MotoGP.com.

Більша частина інтерв'ю перегукується з тим, що портал МОТОГОНКІ.РУ опублікував у вівторок, немає сенсу цитувати перефразовані відповіді. Але іспанським журналістам Джарвіс відповів на деякі інші питання, і його відповіді ще більше розкривають сенс заголовка вчорашньої новини - MotoGP: Yamaha Racing - спокій і концентрація.

Ви очікуєте від Хорхе битви за титул у цьому році, і що ви очікуєте від Бена?
Лін Джарвіс: "Ну, особисто від Бена я також чекаю боротьби за титул. Для нас обидва пілота зараз на одному рівні, у нас два пілоти, здатних кинути виклик, у тому числі й один одному. Різниця між ними, я б сказав, в те, що Хорхе вже три роки поспіль доводить своє право на корону, він уже володів нею, і завершив сезон другим. Бен же зійшов на п'яту сходинку в тому році з величезним потенціалом для перемог. І я виразно бачу Бена на одній з трьох призових позицій в кінці сезону. Це те, на що він точно здатний ".

Одним з позитивних моментів для Yamaha стали результати Кела Кратчлоу і Андреа Довіціозо в Сепанг. Як ви вважаєте, складеться їх сезон?
Лін Джарвіс: "Кел дуже підняв свою планку і досвід, з нашої точки зору, думаю, для нього цей сезон буде дуже сильним. Мотоцикл дуже конкурентоспроможний, з ним Кел точно підніметься на вищий щабель, ніж в 2011. Важливо, щоб Кел зумів поліпшити стабільність. Абсолютно точно, що він швидкий пілот, і тести завершив у формі. Йому просто потрібно трохи підтягнутися у всіх областях, і готово! "

"А ось Андреа, я б сказав, що він його протилежність. Стабільність - його найсильніша сторона. Чесно кажучи, пересівши з Honda на Yamaha, йому ще потрібно адаптуватися під новий байк. Але вже на других тестах він нас вразив швидкістю реакції та обучаемостью. І над ним все ще тяжіє травма, яку він отримав на тренуванні з мотокросу. Він ще не на 100% відновив сили, проте, завершив Sepang-II третім. У поворотах у нього неймовірна швидкість. Він все ще застосовує елементи стилю пілотування 250 -кубових мотоциклів, і для Yamaha це дуже добре підходить, особливо в поворотах, де наш байк швидше Honda. Так що думаю, Андреа чекає успіх у цьому році. Взагалі, Tech 3 зараз в ідеальній формі ".

Ви не турбуєтеся, що якщо Yamaha не вдасться цього року тримати свій мотоцикл на тому ж або кращому рівні, ніж Honda, то в наступному сезоні Лоренцо буде нелегко утримати від переходу в іншу команду?
Лін Джарвіс: "Ніколи ще не було нічого, про що ми сильно турбувалися, якщо цим не можна було керувати чи контролювати. Подивимося, що станеться. Якщо Honda вибере агресивну стратегію з переманювання наших пілотів, це дійсно може представляти проблему. Але турбуватися про це не бачу сенсу. Я лише сподіваюся, що це не буде мати місце ".

Останні тести в Jerez de la Frontera на носі. Чи побачимо ми якісь серйозні зміни?
Лін Джарвіс: "Ні, великих змін там не буде. Лише тонка настройка, спробуємо пару нових частин, пару настройок в останню хвилину ... А так, загалом ми готові до першої гонки. Поки ми лише протестували наші байки в Сепанг, буде цікаво подивитися на їх поведінку в країні з іншим кліматом і погодними умовами: наскільки правильно вони поведуться в Хересі? Наприклад, у Honda були проблеми з чаттерінгом в Сепанг, і якщо вони зіткнуться з цією ж проблемою в Хересі, думаю, їх це серйозно спантеличить . Різні треки дають можливість побачити різні проблеми з іншої перспективі, зрозуміти, в яких моментах ви дійсно сильні, а де слабкі. Але це так чи інакше вже не вплине на загальну конструкцію, в ній не буде великих змін ".

Прочитано 1074 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Виктори" ("Victory")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Molveno
Мотокуртка BUSE Molveno
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Юнион Леди" ("Union Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR