( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » MotoGP, Інтерв'ю: Yamaha - два претендента на титул!
Вторник, 20 Мар 2018
Четверг, 15 Марта 2012 10:28

MotoGP, Інтерв'ю: Yamaha - два претендента на титул!

Автор 

"Хтось спитав мене вчора: кого з наших пілотів я бачу чемпіоном в цьому році? Відверто кажучи, я бачу відразу двох", - заявив керівник заводської команди Yamaha Factory MotoGP Лін Джарвіс в інтерв'ю офіційному порталу MotoGP.com.

Більша частина інтерв'ю перегукується з тим, що портал МОТОГОНКІ.РУ опублікував у вівторок, немає сенсу цитувати перефразовані відповіді. Але іспанським журналістам Джарвіс відповів на деякі інші питання, і його відповіді ще більше розкривають сенс заголовка вчорашньої новини - MotoGP: Yamaha Racing - спокій і концентрація.

Ви очікуєте від Хорхе битви за титул у цьому році, і що ви очікуєте від Бена?
Лін Джарвіс: "Ну, особисто від Бена я також чекаю боротьби за титул. Для нас обидва пілота зараз на одному рівні, у нас два пілоти, здатних кинути виклик, у тому числі й один одному. Різниця між ними, я б сказав, в те, що Хорхе вже три роки поспіль доводить своє право на корону, він уже володів нею, і завершив сезон другим. Бен же зійшов на п'яту сходинку в тому році з величезним потенціалом для перемог. І я виразно бачу Бена на одній з трьох призових позицій в кінці сезону. Це те, на що він точно здатний ".

Одним з позитивних моментів для Yamaha стали результати Кела Кратчлоу і Андреа Довіціозо в Сепанг. Як ви вважаєте, складеться їх сезон?
Лін Джарвіс: "Кел дуже підняв свою планку і досвід, з нашої точки зору, думаю, для нього цей сезон буде дуже сильним. Мотоцикл дуже конкурентоспроможний, з ним Кел точно підніметься на вищий щабель, ніж в 2011. Важливо, щоб Кел зумів поліпшити стабільність. Абсолютно точно, що він швидкий пілот, і тести завершив у формі. Йому просто потрібно трохи підтягнутися у всіх областях, і готово! "

"А ось Андреа, я б сказав, що він його протилежність. Стабільність - його найсильніша сторона. Чесно кажучи, пересівши з Honda на Yamaha, йому ще потрібно адаптуватися під новий байк. Але вже на других тестах він нас вразив швидкістю реакції та обучаемостью. І над ним все ще тяжіє травма, яку він отримав на тренуванні з мотокросу. Він ще не на 100% відновив сили, проте, завершив Sepang-II третім. У поворотах у нього неймовірна швидкість. Він все ще застосовує елементи стилю пілотування 250 -кубових мотоциклів, і для Yamaha це дуже добре підходить, особливо в поворотах, де наш байк швидше Honda. Так що думаю, Андреа чекає успіх у цьому році. Взагалі, Tech 3 зараз в ідеальній формі ".

Ви не турбуєтеся, що якщо Yamaha не вдасться цього року тримати свій мотоцикл на тому ж або кращому рівні, ніж Honda, то в наступному сезоні Лоренцо буде нелегко утримати від переходу в іншу команду?
Лін Джарвіс: "Ніколи ще не було нічого, про що ми сильно турбувалися, якщо цим не можна було керувати чи контролювати. Подивимося, що станеться. Якщо Honda вибере агресивну стратегію з переманювання наших пілотів, це дійсно може представляти проблему. Але турбуватися про це не бачу сенсу. Я лише сподіваюся, що це не буде мати місце ".

Останні тести в Jerez de la Frontera на носі. Чи побачимо ми якісь серйозні зміни?
Лін Джарвіс: "Ні, великих змін там не буде. Лише тонка настройка, спробуємо пару нових частин, пару настройок в останню хвилину ... А так, загалом ми готові до першої гонки. Поки ми лише протестували наші байки в Сепанг, буде цікаво подивитися на їх поведінку в країні з іншим кліматом і погодними умовами: наскільки правильно вони поведуться в Хересі? Наприклад, у Honda були проблеми з чаттерінгом в Сепанг, і якщо вони зіткнуться з цією ж проблемою в Хересі, думаю, їх це серйозно спантеличить . Різні треки дають можливість побачити різні проблеми з іншої перспективі, зрозуміти, в яких моментах ви дійсно сильні, а де слабкі. Але це так чи інакше вже не вплине на загальну конструкцію, в ній не буде великих змін ".

Прочитано 1022 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные туринговые мотоштаны "Лазер" ("Laser")
Текстильные туринговые мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Sport Stiefel
Мотоботы BUSE Sport Stiefel
 1.00 EUR