( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » MotoGP: Ducati пропонує рішення "Проблеми-2013"
Воскресенье, 18 Мар 2018
Среда, 14 Марта 2012 10:32

MotoGP: Ducati пропонує рішення "Проблеми-2013"

Автор 

Генеральний директор Ducati Corse, керівник проекту Ducati Factory MotoGP Філіппо Прециозі впевнений, що законодавчо обмежена ціна на лізингові мотоцикли (з 2013 року) призведе до їх спрощення в технічному плані. Інакше - неможливо.

Dorna Sports намагається внести цей пункт правил в адміністративний і технічний регламенти MotoGP на 2013 рік: ціна на мотоцикл для приватних команд (саттелитов) не повинна перевищувати 1 млн. євро на рік. У Ducati вважають, що це технічно неможливо.

З іншого боку, значне подорожчання контрактів вже призвело до того, що такі команди як Aspar Racing і Gresini Racing частково або повністю покинули Королівський клас заради побудови власних мотоциклів для CRT. Керівник Aspar Racing Хорхе Мартінес ще в середині минулого року заявив, що "орендувати мотоцикли за 1.5 млн. євро - викидати гроші на вітер, простіше залишити їх у себе в вигляді мотоциклів". Так він і вчинив в кінці сезону, відмовившись продовжувати контракт з Ducati. Фаусто Грезіні змушений був скоротити кількість мотоциклів MotoGP до одного Honda RC213V, а другим виставити власний прототип, побудований на базі шасі FTR і двигуна Ten Kate Honda CBR1000RR.

Складається та сама парадоксально-революційна ситуація, якої найбільше бояться в Dorna: заводи можуть втратити інтерес до клієнтських командам (які є "спонсорами" більшої частини розробок в ході сезону), а колишні клієнти перейдуть в CRT. Хоча стартова решітка і збереже кількість мотоциклів, але їх якість істотно знизиться. Є ризик, що заводи закриють проекти розробки MotoGP через дефіцит коштів, які раніше приносили в тому числі і сателіти.

"Цей мотоцикл оснащений певними технологіями, і ми не можемо продавати його дешевше. У цю ціну включено багато інші витрати. Дуже важливо, щоб це зрозуміли всі учасники переговорного процесу, - заявив Філіппо Прециозі після зустрічі з членами MSMA в Сепанг, - І що, нарешті, означає ця цифра - 1 млн. євро? Чи входить цю ціну мотоцикл і всі двигуни, а також всі запасні частини і обслуговування? А ще ж потрібні запчастини для відновлення після аварій. З цих причин нам дуже важливо зрозуміти, що ж входить в цю суму, а цієї ясності немає ".

Прециозі впевнений, що нові ідеї Dorna про електронний обмеження оборотів двигунів не приведуть до позитивних результатів, тому що ці аспекти безпосередньо впливають на розробку нових технологій - ключовому моменті участі деяких заводів в MotoGP та інших гоночних серіях. На зустрічі MSMA керівники заводських проектів обговорювали можливість впровадження не єдиних блоків управління двигунами, а про контроль над їх роботою. Це б влаштувало багатьох. Але Dorna сподівається все ж оснастити всі мотоцикли серії "чорними ящиками" вже в 2013.

"Ducati бере участь в MotoGP тому, що тут у нас є шанс вести розробку найновіших технологій. Наприклад, Panigale ніколи б не з'явився на світ, не будь у нас досвіду в MotoGP. Варто заморозити розробки, як пропаде інтерес до самого участі в чемпіонаті, думаю, у багатьох компаній. Але, з іншого боку, якщо дозволити все на світі, то наша компанія дуже мала, щоб викочувати бюджет в 100 млн. євро! Ми повинні знайти компроміс. Він в пошуку балансу між потужністю та іншими аспектами в будові прототипів ".

"Відсутність обмежувачів в двигунах і вільне використання електроніки - два найважливіших аспекти, що впливають на процес розробки й інтерес до участі. Але ми також повинні зберегти контроль над цінами. Будь-яке рішення зажадає від усіх сторін компромісу".

Ducati пропонує власне рішення питання. Якщо сателіт хоче отримати мотоцикл в заводській або близькою до заводської специфікації, він повинен заплатити ціну, яку вимагає завод. Якщо він розраховувати на ціну, заявлену в правилах (1 млн.), він отримає мотоцикл з меншою кількістю технологій, іншими словами, у спрощеній комплектації.

Час "ікс" - день прийняття остаточного рішення про технічний регламент MotoGP 2013 року - другий день офіційних тестів IRTA в Jerez de la Frontera. Dorna повинна прийняти воістину історичне рішення, яке покаже, наскільки насправді змінився чемпіонат світу за останні 10 років

Прочитано 975 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Boss 525
Шлем UVEX Boss 525
 1.00 UAH
-574.00 UAH
Вы экономите: 575.00 UAH


Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
 1.00 EUR