( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » MotoGP: Ducati пропонує рішення "Проблеми-2013"
Пятница, 20 Июл 2018
Среда, 14 Марта 2012 10:32

MotoGP: Ducati пропонує рішення "Проблеми-2013"

Автор 

Генеральний директор Ducati Corse, керівник проекту Ducati Factory MotoGP Філіппо Прециозі впевнений, що законодавчо обмежена ціна на лізингові мотоцикли (з 2013 року) призведе до їх спрощення в технічному плані. Інакше - неможливо.

Dorna Sports намагається внести цей пункт правил в адміністративний і технічний регламенти MotoGP на 2013 рік: ціна на мотоцикл для приватних команд (саттелитов) не повинна перевищувати 1 млн. євро на рік. У Ducati вважають, що це технічно неможливо.

З іншого боку, значне подорожчання контрактів вже призвело до того, що такі команди як Aspar Racing і Gresini Racing частково або повністю покинули Королівський клас заради побудови власних мотоциклів для CRT. Керівник Aspar Racing Хорхе Мартінес ще в середині минулого року заявив, що "орендувати мотоцикли за 1.5 млн. євро - викидати гроші на вітер, простіше залишити їх у себе в вигляді мотоциклів". Так він і вчинив в кінці сезону, відмовившись продовжувати контракт з Ducati. Фаусто Грезіні змушений був скоротити кількість мотоциклів MotoGP до одного Honda RC213V, а другим виставити власний прототип, побудований на базі шасі FTR і двигуна Ten Kate Honda CBR1000RR.

Складається та сама парадоксально-революційна ситуація, якої найбільше бояться в Dorna: заводи можуть втратити інтерес до клієнтських командам (які є "спонсорами" більшої частини розробок в ході сезону), а колишні клієнти перейдуть в CRT. Хоча стартова решітка і збереже кількість мотоциклів, але їх якість істотно знизиться. Є ризик, що заводи закриють проекти розробки MotoGP через дефіцит коштів, які раніше приносили в тому числі і сателіти.

"Цей мотоцикл оснащений певними технологіями, і ми не можемо продавати його дешевше. У цю ціну включено багато інші витрати. Дуже важливо, щоб це зрозуміли всі учасники переговорного процесу, - заявив Філіппо Прециозі після зустрічі з членами MSMA в Сепанг, - І що, нарешті, означає ця цифра - 1 млн. євро? Чи входить цю ціну мотоцикл і всі двигуни, а також всі запасні частини і обслуговування? А ще ж потрібні запчастини для відновлення після аварій. З цих причин нам дуже важливо зрозуміти, що ж входить в цю суму, а цієї ясності немає ".

Прециозі впевнений, що нові ідеї Dorna про електронний обмеження оборотів двигунів не приведуть до позитивних результатів, тому що ці аспекти безпосередньо впливають на розробку нових технологій - ключовому моменті участі деяких заводів в MotoGP та інших гоночних серіях. На зустрічі MSMA керівники заводських проектів обговорювали можливість впровадження не єдиних блоків управління двигунами, а про контроль над їх роботою. Це б влаштувало багатьох. Але Dorna сподівається все ж оснастити всі мотоцикли серії "чорними ящиками" вже в 2013.

"Ducati бере участь в MotoGP тому, що тут у нас є шанс вести розробку найновіших технологій. Наприклад, Panigale ніколи б не з'явився на світ, не будь у нас досвіду в MotoGP. Варто заморозити розробки, як пропаде інтерес до самого участі в чемпіонаті, думаю, у багатьох компаній. Але, з іншого боку, якщо дозволити все на світі, то наша компанія дуже мала, щоб викочувати бюджет в 100 млн. євро! Ми повинні знайти компроміс. Він в пошуку балансу між потужністю та іншими аспектами в будові прототипів ".

"Відсутність обмежувачів в двигунах і вільне використання електроніки - два найважливіших аспекти, що впливають на процес розробки й інтерес до участі. Але ми також повинні зберегти контроль над цінами. Будь-яке рішення зажадає від усіх сторін компромісу".

Ducati пропонує власне рішення питання. Якщо сателіт хоче отримати мотоцикл в заводській або близькою до заводської специфікації, він повинен заплатити ціну, яку вимагає завод. Якщо він розраховувати на ціну, заявлену в правилах (1 млн.), він отримає мотоцикл з меншою кількістю технологій, іншими словами, у спрощеній комплектації.

Час "ікс" - день прийняття остаточного рішення про технічний регламент MotoGP 2013 року - другий день офіційних тестів IRTA в Jerez de la Frontera. Dorna повинна прийняти воістину історичне рішення, яке покаже, наскільки насправді змінився чемпіонат світу за останні 10 років

Прочитано 1031 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотоботы Gaerne SG 10
Мотоботы Gaerne SG 10
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
SHIRO SH-7000 MONOCOLOR SHIRO SH-7000 MONOCOLOR
 1.00 EUR