( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Маса: я вже бачив нову машину
Вторник, 22 Май 2018
Понедельник, 26 Декабря 2011 10:58

Маса: я вже бачив нову машину

Автор 

Напередодні новорічних канікул прес-служба Ferrari розмістила на сайті команди відео інтерв'ю з Феліпе Массою, в якому бразилець підвів підсумки минулого сезону та розповів про плани на майбутнє ...

Феліпе Маса: "Я вже бачив нову машину і провів день, працюючи з нею на симуляторі. Крім того, я провів кілька брифінгів з інженерами, обговорюючи важливі елементи нової машини. Ми говорили про аеродинаміку, двигуні і шасі. Я відвідував аеродинамічну трубу і бачив , як іде робота над кожною деталлю. Це були дуже важливі дні, а тепер треба домогтися того, щоб у 2012 році все правильно спрацював.

 

Минулий сезон не можна назвати найвдалішим в історії команди, а особливо для мене. Я не зміг домогтися стабільності і максимально викладатися від початку кваліфікації до останнього кола гонки, але я сподіваюся, що наступного року ситуація зміниться - я хочу стабільно провести сезон від першої до останньої гонки. Так вже було колись, тому я з нетерпінням чекаю наступного сезону.

Не думаю, що багато рішень цього року ми зможемо використовувати в наступному. Потрібно скоригувати підхід, зробити все від початку до кінця ідеально, але я вже домагався цього в Ferrari і тепер напружено працюю, щоб знову досягти тих же результатів.

Побажання на Різдво? Звичайно ж, конкурентоспроможна машина і успішний сезон. Мені хотілося б ідеально проводити кожну гонку. Ще я хотів би побажати міцного здоров'я своєї сім'ї і друзям.

Звичайно, я відчував пресинг, а тепер він зросте ще більше, адже наступний рік дуже важливий для мене і команди: Ferrari не вигравала чемпіонат вже кілька років, а це створює додатковий тиск. Я відчував його впродовж усієї кар'єри, але з нетерпінням чекаю можливості реалізувати високі очікування на гідний результат.

Я з цікавістю подивився відео, присвячене Луці ді Монтедземоло, він - чудовий менеджер і чудовий президент компанії, що добився неймовірних результатів під брендом Ferrari. Неймовірно, що я 10 років був частиною періоду його керівництва компанією ".


Если ваш ребенок давно интересуется спортом, и хочет чтобы вы ему купили сноуборд, тогда почему бы и нет. Тем более, сноуборд Rome, который вы можете приобрести на сайте boardstrike.ru предоставлен по очень даже приемлемой цене.

Прочитано 1083 раз Последнее изменение Пятница, 09 Января 2015 22:04
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 510 Warrior
Мотошлем ROCC 510 Warrior
 1.00 UAH


Мотоботы BUSE City Limit Schuh
Мотоботы BUSE City Limit Schuh
 1.00 EUR


SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
 1.00 EUR