( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Marussia пропустить перші тести деньги в долг
Пятница, 20 Июл 2018
Среда, 25 Января 2012 10:24

Marussia пропустить перші тести деньги в долг

Автор 

У Marussia F1 знову переглянули свої передсезонні плани: команда взагалі не з'явиться на перших тестах у Хересі, щоб повністю зосередитися на підготовці нової машини до початку чемпіонату.

Очікувалося, що в Херес Marussia привезе торішню машину, надавши можливість Шарлю Піку, якому належить дебют у Формулі 1, потренуватися на трасі. При цьому нове шасі повинно було з'явитися на других тестах в Барселоні.

Однак британський Autosport повідомляє, що керівництво команди прийняло рішення пропустити перші тести, а машина 2012-го року буде представлена тільки 1 березня на третій тестової сесії в Барселоні.

На других тестах, які також будуть проходити на каталонському кільці, гонщики Marussia будуть використовувати стару MVR-02.

На думку керівника команди Джона Бута, додатковий час для роботи над новою машиною дозволить Marussia F1 краще підготуватися до початку сезону.

"Сьогодні ми прийняли рішення, що не поїдемо на перші тести в Херес, які будуть проходити з 7-го по 10-е лютого, - цитує Бута британський Autosport. - Ми збиралися взяти участь у цих тестах з торішньою машиною, щоб Шарль отримав можливість попрацювати на трасі - це допомогло б йому підготуватися до початку дебютного сезону. При цьому ми хотіли представити нову машину, MR01, в Барселоні через два тижні після цього.

Наш технічний консультант Пет Сімондс публічно заявив, що MR01 буде абсолютно новою розробкою, що має мало загального з машиною 2011-го року. У новій машині втілено низку цікавих і складних технічних рішень, і нам потрібен час, щоб з ними розібратися. На жаль, у нас з'явилися складнощі з реалізацією нашої програми, тому поки немає сенсу виводити новинку на трасу ...

З цієї причини ми вирішили привезти на другу тести до Барселони MVR-02. Після цього будемо прагнути до того, щоб представити MR01 на третіх тестах у Барселоні 1-го березня.

Ситуація неідеальна, і спочатку у нас були інші плани, однак, принаймні, у нас буде якийсь час на випробування нової машини перед Гран Прі Австралії. Сподіваюся, на березневих тестах ми зможемо попрацювати більш конструктивно, ніж у випадку, якщо б ми поквапилися і привезли MR01 на другу сесію ".

Если вам не хватает на новый телефон, то просто возьмите деньги в долг екатеринбург в компании МФинанс. Это очень просто, нужен всего паспорт.
Прочитано 1055 раз Последнее изменение Вторник, 19 Июня 2012 17:08
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны Sand
Текстильные мотоштаны Sand
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
 1.00 EUR


Scooter
Scooter
 1.00 UAH