( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Marussia пропустить перші тести деньги в долг
Суббота, 17 Мар 2018
Среда, 25 Января 2012 10:24

Marussia пропустить перші тести деньги в долг

Автор 

У Marussia F1 знову переглянули свої передсезонні плани: команда взагалі не з'явиться на перших тестах у Хересі, щоб повністю зосередитися на підготовці нової машини до початку чемпіонату.

Очікувалося, що в Херес Marussia привезе торішню машину, надавши можливість Шарлю Піку, якому належить дебют у Формулі 1, потренуватися на трасі. При цьому нове шасі повинно було з'явитися на других тестах в Барселоні.

Однак британський Autosport повідомляє, що керівництво команди прийняло рішення пропустити перші тести, а машина 2012-го року буде представлена тільки 1 березня на третій тестової сесії в Барселоні.

На других тестах, які також будуть проходити на каталонському кільці, гонщики Marussia будуть використовувати стару MVR-02.

На думку керівника команди Джона Бута, додатковий час для роботи над новою машиною дозволить Marussia F1 краще підготуватися до початку сезону.

"Сьогодні ми прийняли рішення, що не поїдемо на перші тести в Херес, які будуть проходити з 7-го по 10-е лютого, - цитує Бута британський Autosport. - Ми збиралися взяти участь у цих тестах з торішньою машиною, щоб Шарль отримав можливість попрацювати на трасі - це допомогло б йому підготуватися до початку дебютного сезону. При цьому ми хотіли представити нову машину, MR01, в Барселоні через два тижні після цього.

Наш технічний консультант Пет Сімондс публічно заявив, що MR01 буде абсолютно новою розробкою, що має мало загального з машиною 2011-го року. У новій машині втілено низку цікавих і складних технічних рішень, і нам потрібен час, щоб з ними розібратися. На жаль, у нас з'явилися складнощі з реалізацією нашої програми, тому поки немає сенсу виводити новинку на трасу ...

З цієї причини ми вирішили привезти на другу тести до Барселони MVR-02. Після цього будемо прагнути до того, щоб представити MR01 на третіх тестах у Барселоні 1-го березня.

Ситуація неідеальна, і спочатку у нас були інші плани, однак, принаймні, у нас буде якийсь час на випробування нової машини перед Гран Прі Австралії. Сподіваюся, на березневих тестах ми зможемо попрацювати більш конструктивно, ніж у випадку, якщо б ми поквапилися і привезли MR01 на другу сесію ".

Если вам не хватает на новый телефон, то просто возьмите деньги в долг екатеринбург в компании МФинанс. Это очень просто, нужен всего паспорт.
Прочитано 981 раз Последнее изменение Вторник, 19 Июня 2012 17:08
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная всепогодная куртка "Варп" ("Warp")
Текстильная всепогодная куртка
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
 1.00 UAH
Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
Мотокомбинезон BUSE Lederkombi Jerez
 1.00 EUR