( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Марк Веббер: "Red Bull Racing чи втратить перевагу"
Среда, 23 Май 2018
Среда, 08 Февраля 2012 10:49

Марк Веббер: "Red Bull Racing чи втратить перевагу"

Автор 

У складі чемпіонської команди Red Bull Racing передсезонну програму відкрив Марк Веббер. Австралієць, проїхавши півсотні кіл, показав у вівторок четвертий час. Після цього він розповів, що дуже задоволений тим, як провів останні тижні - а також тим, як почався сезон ...

Питання: Марк, з поверненням в паддок! Як ви провели останні тижні?
Марк Веббер: Я більше місяця відпочивав в Австралії. Погода стояла прекрасна, було не жарко, близько +28 градусів.

Питання: Як почуваєтеся напередодні старту?
Марк Веббер: Відмінно. Мені вдалося чудово відпочити і набратися сил. З мотивацією все в повному порядку, та й «бразильський тонік» виявився дуже корисний у багатьох відношеннях. Я давно вже не робив таких довгих пауз, як зараз, і це було дуже здорово.

Питання: Яке враження залишив у вас перший день тестів нової машини?
Марк Веббер: Хороший. Я відразу ж відчув себе за кермом дуже комфортно. Все пройшло практично так, як ми і очікували, а це завжди здорово. Ніяких неприємних сюрпризів.

Поки занадто рано давати машині оцінку. Ми проїхали не таку велику дистанцію, як хотілося б - перешкодили технічні проблеми, але команді вдалося все виправити. Поки у нас є тільки безліч питань і довгий список речей, які належить зробити. Є велика кількість ідей - і напрямів, в яких належить попрацювати. Потрібно буде зібрати разом всі необхідні компоненти, щоб машина виявилася повністю готовою до старту чемпіонату. Втім, чимось подібним нам належить займатися не тільки тут, в Хересі, а й взагалі по ходу всього сезону.

Питання: Чи схожа новинка хоч у чомусь на торішню машину RB7?
Марк Веббер: Зараз ми вже в мільйонах миль від тієї RB7, яка вперше вийшла на трасу рік тому. Торішня машина вдосконалювалася по ходу сезону, насамперед, за рахунок «видувного» дифузора. Коли маєш справу з абсолютно новою технікою, важливо намацати вірний ритм у її доопрацюванні. У Хересі ви ніколи не побачите машину в оптимальній формі - це відбудеться лише в Бразилії. До того ж, відомі зміни в регламенті додали нам роботи.

Питання: Як ви вважаєте, ці зміни позбавлять Red Bull Racing частини того переваги над суперниками, яке було у команди рік тому?
Марк Веббер: Думаю, навряд чи. Команда дуже сильна, у нас працюють дійсно класні фахівці. Починаючи з 2009 року, нам постійно вдавалося адаптувати машину до мінливих правилам і зберігати конкурентоспроможність. У нас завжди було безліч передових технічних рішень, і це нормально, коли команда є лідером.

Суперники намагаються відіграти відставання, використовуючи різні засоби. Ми з повагою ставимося до конкурентів, і немає жодних гарантій, що в Мельбурні нам вдасться їх випередити. Навіть сьогоднішній день показує, що багато машин дуже швидкі.

Питання: В минулому році «видувної» дифузор забезпечував додаткову притискну силу. Чи сильно змінилася поведінка машини на гальмуванні після заборони цього рішення?
Марк Веббер: Так, машина поводиться інакше. Тепер, коли вихлопні гази виявилися «поза грою», контролювати її стало складніше. Але це було зрозуміло з самого початку.

Питання: Що ви можете сказати про стан пілота в кокпіті RB8? Воно залишилося таким же, як у торішній машині?
Марк Веббер: Дуже зручно, просто здорово. Пілот розташовується трохи нижче, ніж в RB7, зовсім небагато.

Питання: Яке враження справили на вас нові шини? Вони дійсно краще торішніх?
Марк Веббер: Відмінності не настільки великі, але нам потрібно адаптувати до них машину. Втім, ситуація виглядає зрозумілою. Напевно, було б здорово мати можливість порівняти минулорічну гуму з нинішньою на одному і тому ж шасі, але нам потрібно серйозно попрацювати з RB8 в самих різних областях. Упевнений, вже до Барселоні ми будемо знати про цю машину куди більше. Це ж стосується і шин.

Питання: Раніше частина потужності мотора витрачалася на створення додаткового потоку вихлопних газів. Чи означає це, що після заборони «хитрої» картографії ефективність двигунів зросла?
Марк Веббер: Хороший вопрос. (Посміхається)

Питання: Едріан Ньюї говорив, що через більш суворого тесту на гнучкість переднього крила його довелося зробити важче. Тепер у команд залишається менше баласту - не хвилюєтеся ви, що це може доставити додаткові складності важчим пілотам?
Марк Веббер: Дійсно, всі машини, що виходять на старт гонки, важать однаково [враховуючи і пілота], але завжди добре мати можливість скорегувати развесовку. Перш у мене були такі складності, особливо в минулому році - це документальний факт. Тепер ситуація і справді стала трохи більш складною, так що мені залишається тільки радіти, що я хоча б не поправився за зиму.

Питання: Що ви можете сказати про сьогоднішній результаті Кімі?
Марк Веббер: А що з ним таке? Він показав перший час? Для мене це новина, чесне слово. Що можу сказати - молодець, правильно зробив, що повернувся.

Прочитано 1132 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:22
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Джинджер" ("Ginger")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne SG 10
Мотоботы Gaerne SG 10
 1.00 EUR