( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Марк Веббер: "Red Bull Racing чи втратить перевагу"
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 08 Февраля 2012 10:49

Марк Веббер: "Red Bull Racing чи втратить перевагу"

Автор 

У складі чемпіонської команди Red Bull Racing передсезонну програму відкрив Марк Веббер. Австралієць, проїхавши півсотні кіл, показав у вівторок четвертий час. Після цього він розповів, що дуже задоволений тим, як провів останні тижні - а також тим, як почався сезон ...

Питання: Марк, з поверненням в паддок! Як ви провели останні тижні?
Марк Веббер: Я більше місяця відпочивав в Австралії. Погода стояла прекрасна, було не жарко, близько +28 градусів.

Питання: Як почуваєтеся напередодні старту?
Марк Веббер: Відмінно. Мені вдалося чудово відпочити і набратися сил. З мотивацією все в повному порядку, та й «бразильський тонік» виявився дуже корисний у багатьох відношеннях. Я давно вже не робив таких довгих пауз, як зараз, і це було дуже здорово.

Питання: Яке враження залишив у вас перший день тестів нової машини?
Марк Веббер: Хороший. Я відразу ж відчув себе за кермом дуже комфортно. Все пройшло практично так, як ми і очікували, а це завжди здорово. Ніяких неприємних сюрпризів.

Поки занадто рано давати машині оцінку. Ми проїхали не таку велику дистанцію, як хотілося б - перешкодили технічні проблеми, але команді вдалося все виправити. Поки у нас є тільки безліч питань і довгий список речей, які належить зробити. Є велика кількість ідей - і напрямів, в яких належить попрацювати. Потрібно буде зібрати разом всі необхідні компоненти, щоб машина виявилася повністю готовою до старту чемпіонату. Втім, чимось подібним нам належить займатися не тільки тут, в Хересі, а й взагалі по ходу всього сезону.

Питання: Чи схожа новинка хоч у чомусь на торішню машину RB7?
Марк Веббер: Зараз ми вже в мільйонах миль від тієї RB7, яка вперше вийшла на трасу рік тому. Торішня машина вдосконалювалася по ходу сезону, насамперед, за рахунок «видувного» дифузора. Коли маєш справу з абсолютно новою технікою, важливо намацати вірний ритм у її доопрацюванні. У Хересі ви ніколи не побачите машину в оптимальній формі - це відбудеться лише в Бразилії. До того ж, відомі зміни в регламенті додали нам роботи.

Питання: Як ви вважаєте, ці зміни позбавлять Red Bull Racing частини того переваги над суперниками, яке було у команди рік тому?
Марк Веббер: Думаю, навряд чи. Команда дуже сильна, у нас працюють дійсно класні фахівці. Починаючи з 2009 року, нам постійно вдавалося адаптувати машину до мінливих правилам і зберігати конкурентоспроможність. У нас завжди було безліч передових технічних рішень, і це нормально, коли команда є лідером.

Суперники намагаються відіграти відставання, використовуючи різні засоби. Ми з повагою ставимося до конкурентів, і немає жодних гарантій, що в Мельбурні нам вдасться їх випередити. Навіть сьогоднішній день показує, що багато машин дуже швидкі.

Питання: В минулому році «видувної» дифузор забезпечував додаткову притискну силу. Чи сильно змінилася поведінка машини на гальмуванні після заборони цього рішення?
Марк Веббер: Так, машина поводиться інакше. Тепер, коли вихлопні гази виявилися «поза грою», контролювати її стало складніше. Але це було зрозуміло з самого початку.

Питання: Що ви можете сказати про стан пілота в кокпіті RB8? Воно залишилося таким же, як у торішній машині?
Марк Веббер: Дуже зручно, просто здорово. Пілот розташовується трохи нижче, ніж в RB7, зовсім небагато.

Питання: Яке враження справили на вас нові шини? Вони дійсно краще торішніх?
Марк Веббер: Відмінності не настільки великі, але нам потрібно адаптувати до них машину. Втім, ситуація виглядає зрозумілою. Напевно, було б здорово мати можливість порівняти минулорічну гуму з нинішньою на одному і тому ж шасі, але нам потрібно серйозно попрацювати з RB8 в самих різних областях. Упевнений, вже до Барселоні ми будемо знати про цю машину куди більше. Це ж стосується і шин.

Питання: Раніше частина потужності мотора витрачалася на створення додаткового потоку вихлопних газів. Чи означає це, що після заборони «хитрої» картографії ефективність двигунів зросла?
Марк Веббер: Хороший вопрос. (Посміхається)

Питання: Едріан Ньюї говорив, що через більш суворого тесту на гнучкість переднього крила його довелося зробити важче. Тепер у команд залишається менше баласту - не хвилюєтеся ви, що це може доставити додаткові складності важчим пілотам?
Марк Веббер: Дійсно, всі машини, що виходять на старт гонки, важать однаково [враховуючи і пілота], але завжди добре мати можливість скорегувати развесовку. Перш у мене були такі складності, особливо в минулому році - це документальний факт. Тепер ситуація і справді стала трохи більш складною, так що мені залишається тільки радіти, що я хоча б не поправився за зиму.

Питання: Що ви можете сказати про сьогоднішній результаті Кімі?
Марк Веббер: А що з ним таке? Він показав перший час? Для мене це новина, чесне слово. Що можу сказати - молодець, правильно зробив, що повернувся.

Прочитано 1199 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:22
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 250
Шлем UVEX SX 250
 1.00 EUR
-59.00 EUR
Вы экономите: 60.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 GTX
Мотоботы Puma Flat 2 GTX
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
Мотоботы GAERNE Fastback Stiefel
 1.00 EUR