( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Кубіца сів за кермо
Пятница, 20 Июл 2018
Понедельник, 30 Января 2012 10:38

Кубіца сів за кермо

Автор 

Роберт Кубіца повернувся за кермо, але поки не гоночного, а звичайного легкового автомобіля: вже кілька тижнів тому поляк почав самостійно їздити на Renault Megane з автоматичною трансмісією, - про це повідомив італійський сайт omnicorse.it.

Роберт без особливих проблем справляється зі звичайною легковиком, його права рука все впевненіше тримає кермо, хоча процес відновлення після важких травм триває. Але останнім часом все йде більш-менш нормально, незважаючи на недавній перелом ноги, який гонщик отримав, просто послизнувшись на вулиці.

До речі, влітку 2010-го року Кубіці був подарований автомобіль Renault Megane GT в особливому виконанні Robert Kubica Edition з 2-літровим 180-сильним двигуном. Свого часу французький концерн випустив обмежену серію з 30-ти таких машин. Втім, ця версія, підготовлена підрозділом Renault Sport, оснащувалася 6-ступінчастими ручними КПП.

В даний час приблизно по п'ять годин на день Кубіца приділяє різним фізіотерапевтичним процедурам та лікувальної гімнастики. Рухливість правої руки вже майже відновилася, але посилені тренування тривають.

Наш британський колега Джеймс Аллен, посилаючись на італійські джерела, також пише, що ще в грудні Роберт приступив до інтенсивних занять на велотренажері, а в червні планує приступити до роботи на симуляторі. Зокрема, він цитує журналіста Піно Алльеві, який тісно контактує з Кубіцею: поляк має намір на 100% відновити колишні гоночні навики. І тільки якщо це виявиться неможливим, тоді він готовий буде відмовитися від думки повернутися в автоспорт. Його менеджер Даніеле Мореллі планує поділитися більш детальною інформацією про подальші плани в кінці квітня. Ясно одне: Роберт не здається.

Прочитано 1059 раз Последнее изменение Четверг, 02 Февраля 2012 12:18
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Термобелье "Регулятор" ("Regulator")
Термобелье
 1.00 EUR


Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Rockingham
Мотокуртка BUSE Rockingham
 1.00 EUR