( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Косаченко: шанс поки не втрачено
Воскресенье, 22 Июл 2018
Четверг, 26 Января 2012 10:34

Косаченко: шанс поки не втрачено

Автор 

Менеджер Віталія Петрова Оксана Косаченко заявила, що з присутності росіянина на заході "Піреллі" в Абу-Дабі не слід робити висновку, що Петров стане тест-пілотом італійської компанії. Також Косаченко зазначила, що продовжує працювати над новим контрактом Віталія у Формулі-1.

"Вчора Віталія сватали в" Кетерхем ", сьогодні - в" Піреллі ". Я не встигаю за чутками, тому залишаю їх на совісті тих людей, які їх ініціюють. Презентація" Піреллі "не має ніякого відношення до тестів" Піреллі ". Це презентаційне захід, на який запрошено Віталій. Це величезний плюс і для нас. Тому що "Піреллі" залишається у Формулі-1. Навіть якісь первинні знання, які Віталій отримає під час презентації, допоможуть йому в сезоні.

Давайте дивитися по факту: сьогодні Віталій в Абу-Дабі, післязавтра він відправиться до Оксфорда для того, щоб тренуватися, готувати екіпірування. Буде такий факт, я з ним поділюся. Шанс поки не втрачено, і я руки не опущу, буду боротися до останнього, щоб Віталій залишився у Формулі-1.

Я не стану приховувати - основне питання на сьогоднішній день стосується наших партнерів і спонсорів, чи підтримають вони ту програму, яку ми їм представили. На жаль, ми дуже обмежені в часі. Пішов рахунок на дні і на годинник. Ті переговори, які йдуть протягом двох місяців, тривають. Є шанс, що Віталій опиниться в команді Формули-1, в тому числі і в якості бойового пілота. Чутки я не коментую, але для тих, хто щось розуміє в Формулі-1, буде цілком зрозуміло, де може виявитися Віталій. Досить просто подивитися на список пілотів, і все стане абсолютно очевидно. Я нічого не приховую.

Росія занадто багато заявила про свої ініціативи і бажання інтегруватися в Формулу-1. Якщо наша країна дійсно бажає інтегруватися, відсутність національного пілота призведе до цілковитого краху всіх інших проектів, пов'язаних з Формулою-1 ", - заявила Косаченко в інтерв'ю РИА" Новости

Прочитано 1026 раз Последнее изменение Четверг, 02 Февраля 2012 12:16
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 250
Шлем UVEX SX 250
 1.00 EUR
-59.00 EUR
Вы экономите: 60.00 EUR


Мотоперчатки Buse Sepang
Мотоперчатки Buse Sepang
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR