( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Кейсі Стоунер: "Ніщо не тримає мене в MotoGP"
Пятница, 20 Июл 2018
Четверг, 29 Декабря 2011 10:38

Кейсі Стоунер: "Ніщо не тримає мене в MotoGP"

Автор 

Перед Різдвом чемпіон світу з MotoGP Кейсі Стоунер дав велике інтерв'ю італійському телеканалу Sportmediaset: про своє майбутнє в мотогонках і про Валентино Россі. Багато в чому, це інтерв'ю перегукується з опублікованим в першому номері RACEMAG після Гран-Прі Валенсії, деякі відповіді Кейсі давав у своїх попередніх інтерв'ю, і на цей раз не був оригінальний. Але є і нові, цікаві моменти.

Кейсі, ти чекаєш дитини. Як це відбилося на твоєму ставленні до перегонів? Чи будеш ти намагатися виступати в чемпіонаті до 35 або 40 років?
Кейсі Стоунер: Навіть те, що я незабаром стану батьком, не вплине на моє рішення продовжувати ганятися. Але я не маю наміру вичавлювати з себе всі соки: не асоціюю цю частину життя - гонки і паддок зі своєю сім'єю. Залишатися тут дуже непросто. Це важка робота під сильним тиском з невиправданою критикою з боку, яку часто доводиться чути і тому подібним. У моєму житті є більш важливі речі. Але є й цілі, яких я хотів би досягти в спорті, так що я продовжую до них рухатися.

Наприклад?
Кейсі Стоунер: Я їх знаю, це тільки моє. У мене є деякі досягнення, але мені не подобаються люди, які продовжують виступати тільки заради нових рекордів. Коли настане момент, для мене не буде проблем сказати чемпіонату "пока!" і залишити паддок новобранцям. Якщо ти продовжуєш ганятися, тобі потрібні нові мотивації, а енергії з роками все менше. Я дуже рано почав кар'єру, ось чому, можливо, завершу її раніше звичайного.

Ти чекав побачити таку розруху в гаражі Ducati з приходом Россі?
Кейсі Стоунер: По правді кажучи, після слів, сказаних Россі про те, що я "недостатньо працював над поліпшенням Ducati", мені було цікаво подивитися на нього: чого такого Валентино зможе досягти, і як швидко? Був впевнений, що він буде швидкий, але виявилося, що не такий швидкий, як я в 2010. А потім він зіткнувся з багатьма проблемами, всю другу половину сезону їх намагався вирішити. Вони перелопатили весь байк, не допомогло. Це було дивним, але думаю, що він просто не уявляв, що за байк йому дістався.

Багато хто на початку та в середині сезону сказали, що хотіли б вибачитися перед Стоунер за необгрунтовану критику ... дивлячись на Валентино: "хотіли б зазначити, що Стоунер був прав" (цитуючи Карло пернатих).
Кейсі Стоунер: Так, критики того року було багато. Але і в 2008, 2009 теж, коли я падав, але я все ж вигравав і фінішував на подіумі. Коли занадто тиснеш сам на себе, досягаєш межі, і подібне трапляється. Як я сказав, якби в нас бюджет трохи більше, ми б досягли найкращих результатів. Зараз бюджет ого-го!

Який найбільш напружений момент був у відносинах з Ducati?
Кейсі Стоунер: З мого боку? Ніяких! У мене чудові стосунки були з усією командою - механіками, інженерами, які розробляли байк, також з Карло Бономі. Вони добре розуміли, в якій ситуації перебуваю я, так що вони дозволили мені спокійно піти. Для мене це було вірне рішення і єдиний вірний шлях - поміняти команду. Виступати в офіційній "Хонді" була моя мрія з дитинства. Це фантастика, аж до цього моменту, все було чудово!

Перейшовши в "хонду", ти виявив, що цей байк "білий і пухнастий"?
Кейсі Стоунер: Так, це правда: Honda - зовсім інший мотоцикл, але також правда і те, що в MotoGP немає двох однакових мотоциклів. Безумовно, перехід з Ducati в Honda був особливим, але обидва вони мали газ, гальма і виглядали закінченими продуктами. Я просто навчився пілотувати Honda по-іншому, ніж Ducati, і відчув себе дуже комфортно з самого початку.

Багато хто говорив, що ти використав менше електроніки, ніж всі інші ...
Кейсі Стоунер: Це так, не люблю електроніку. Може, то того моя "хонда" і їхала швидше багатьох. До певних поворотів мені вдалося адаптуватися швидше. Ми багато працювали над якісним гальмуванням двигуном. Я б сказав, що мені комфортно, коли відчуваю прямий зв'язок між ручкою газу і заднім колесом.

Найбільш цікаві та захоплюючі Ігри для хлопців на сайті godsempires.com
Прочитано 1825 раз Последнее изменение Среда, 11 Июля 2012 15:35
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
Нейлоновая мото куртка Arlen Ness
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Molveno
Мотокуртка BUSE Molveno
 1.00 EUR