( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Грожан: Райкконен приємно здивував
Пятница, 20 Июл 2018
Понедельник, 13 Февраля 2012 12:30

Грожан: Райкконен приємно здивував

Автор 

У 2012-му році Lotus F1 повністю оновила склад, тому неминуче якийсь час буде потрібно для того, щоб Кімі Райкконен і Роман Грожан адаптувалися в новому колективі і налагодили взаємодію - від цього багато в чому залежить ефективність подальшої роботи всієї команди.

Якщо Райкконен - досвідчений професіонал, чемпіон світу 2007-го року, то Грожан, по суті, тільки починає кар'єру у Формулі 1. До особистого знайомства з Кімі він хвилювався, що знайти спільну мову з фіном йому буде непросто, оскільки загальновідомо, що його новий напарник - не надто товариський і досить закрита людина. Проте перший досвід спільної роботи на тестах у Хересі залишив у нього вельми приємні враження.

"Кімі мене приємно здивував, - цитує Грожана фінська газета Turun Sanomat. - Я не знав, які стосунки у нас встановляться, але навіть якщо ми не станемо друзями, ми цілком зможемо успішно працювати, тому що він виявився відмінним хлопцем. Коли я його про чимось запитую, він завжди охоче відповідає, і це вже добре.

Вдень у середу Кімі пошкодив машину про поребрик і прийшов до мене в моторхоум, де ми поговорили про його враження від Е20, про те, як йдуть тести. Потім, уже в четвер, відпрацювавши на тестах свій перший день, я порівняв нашу телеметрію: виявилося, що у нас практично однаковий стиль пілотування, і це теж позитивний момент ".

Прочитано 1047 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:18
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Textiljeans
Мотоштаны BUSE Textiljeans
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 v2
Мотоботы Puma Flat 2 v2
 1.00 EUR


SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
 1.00 EUR