( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Головний конструктор Ferrari: машина помітно зміниться на першій гонці
Вторник, 22 Май 2018
Понедельник, 06 Февраля 2012 10:41

Головний конструктор Ferrari: машина помітно зміниться на першій гонці

Автор 

Багато хто вважає, що через ступеневої носа Ferrari F2012 виглядає не дуже естетично, проте головний конструктор Ськудерії Ніколас Томбасіс готовий це заперечити.

Технічний регламент 2012-го року вимагає, щоб передня секція носового обтічника була зроблена нижчою, тоді як команди прагнуть підняти передню частину власне шасі. З цим пов'язана поява вельми помітних уступів на носі машин декількох команд: до такого рішення вдалися і творці F2012.

Тим не менш, Ніколас Томбасіс не згоден з твердженням, що нова машина, створена в Маранелло, виглядає некрасиво.

"Ходили чутки, що наша машина виглядає не кращим чином, але я цю думку не поділяю, хоча і повинен визнати, що тут я не можу бути об'єктивним, - заявив Томбасіс в інтерв'ю прес-службі команди. - Мені довелося звикнути з цим уступом на носі, однак, по-моєму, в іншому нова машина - плід копіткої роботи над усіма деталями.

В кінцевому підсумку, наскільки я розумію, некрасива машина - це та, яка не виграє гонок, а красива здатна регулярно перемагати. Але зараз мені хотілося б вірити, що F2012 - прекрасна, і ми ще повернемося до цього після кількох перших гонок ".

Томбасіс пообіцяв, що вже до Гран Прі Австралії машина отримає чимало оновлень: "Машина помітно зміниться на першій гонці. Ми продовжуємо працювати в аеродинамічній трубі і конструкторському бюро над створенням низки модернізованих компонентів аеродинаміки.

Але по ходу перших тестів ми також хочемо провести ряд важливих експериментів, щоб остаточно визначитися з тією конфігурацією, в якій машина з'явиться в Мельбурні ".

Прочитано 982 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:24
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Трайб" ("Tribe")
Текстильные мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
 1.00 EUR


Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
Защита спины и торса BUSE BELLUNO Damen
 1.00 EUR