( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Феттель: "Поки ніхто не придумав нічого революційного"
Суббота, 21 Июл 2018
Пятница, 10 Февраля 2012 10:35

Феттель: "Поки ніхто не придумав нічого революційного"

Автор 

У четвер чинний чемпіон світу Себастьян Феттель приступив до передсезонної підготовки, сівши за кермо Red Bull RB8 в іспанському Хересі. На думку гонщика, поки все складається непогано, але в конструкціях машин не видно рішення, здатного визначити долю сезону ...

Питання: Себастьян, ви провели перший день за кермом нової машини. Розкажіть, як він пройшов?
Себастьян Феттель: Почати, напевно, треба з того, що вранці було досить прохолодно, через що асфальт був особливо слизьким. Я два місяці не пілотував машину Формули 1 - як і всі інші - тому мені потрібна пара кіл, щоб згадати, як взагалі це роблять. Надалі машина працювала добре і вела себе приблизно так, як ми й розраховували. Через зміни в регламенті зчеплення стало набагато гірше, але мені вдалося до цього звикнути.

Ми продовжували вивчати можливості машини, все пройшло непогано, хоча і виявилася пара несправностей, через які довелося втратити якийсь час. Для тестів нової машини - звичайна справа: куди краще зупинитися і уважно вивчити ситуацію, якщо немає з собою великого запасу запчастин (посміхається). Ні до чого ризикувати без потреби.

Питання: Наскільки відрізняється поведінка нової машини від торішньої?
Себастьян Феттель: Пояснити різницю досить просто: зчеплення стало гірше, в поворотах вже не виходить їхати так швидко, як раніше. У мене не виходило використовувати шини так, як я звик в минулому сезоні. До того ж, не будемо забувати, що зараз не сама спекотна погода - ще в минулому році через це виявилося непросто розібратися з шинами по ходу тестів. Але панікувати не треба: так, машина стала більше ковзати - значить, працювати з нею треба трохи інакше, дещо змінити стиль пілотування. Цьому я теж планую присвятити час по ходу нинішньої сесії.

Питання: Чи можна порівняти нинішню підготовку до сезону з тим, що відбувалося в минулому році? В однаковій чи фазі ви перебуваєте
Себастьян Феттель: Якщо згадати минулий рік, то там майже весь розвиток машини йшло навколо «видувного» дифузора. До цього був подвійний дифузор. Поки ж занадто рано говорити, як піде розвиток далі, але мені здається, що цього разу ситуація виглядає інакше - поки є безліч напрямків для розвитку, простір для творчості.

Скоро стане зрозуміло, в яку саме сторону треба рухатися. Напевно з'явиться якесь рішення, якого не було раніше. Як завжди, в цей час важливо приділяти велику увагу деталям. Поки, схоже, ніхто не придумав нічого революційного. Правда, треба ще дочекатися, що покаже Mercedes.

Питання: Як ви можете оцінити прогрес RB8 до цього часу?
Себастьян Феттель: Щоб говорити про прогрес, потрібно провести за кермом хоча б два дні, а в мене поки був тільки один. Але немає сумнівів, попереду дуже багато роботи. Потрібно зрозуміти, як працює машина, тільки після цього ми зможемо ефективно усувати проблеми і допрацьовувати її. Поки ж ми тільки намагаємося зрозуміти головні тенденції сезону і свої слабкі місця. Зараз важливо якомога більше часу проводити на трасі.

Питання: Зараз все збирають дані, це зрозуміло. Але чому ви збираєте дані швидше, ніж Ferrari?
Себастьян Феттель: Не знаю. Зараз складно порівнювати результати, але у нас відмінна команда, де все ефективно працюють спільно. У колективі панує гармонія, часом нам навіть не потрібно говорити, щоб зрозуміти один одного. До того ж, кадровий склад Red Bull Racing стабільний, а це теж має велике значення. Навіть від пілота залежить на цій фазі сезону не так багато, як від тих, хто працює на базі. Це вони створюють нову машину, втілюючи наші запити, причому роблять це у вельми стислі терміни.


В пригородном жилище также в отсутствии него не обойтись. Купить лук либо остальные овощи и перевезти их бывает довольно дорого при отсутствии личного авто. Научиться водить машинку не так и трудно. Но, как и для любого иного опыта, который человек желает приобрести - необходимо немало практиковаться.

Прочитано 1459 раз Последнее изменение Вторник, 02 Октября 2012 15:58
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Como Hose
Мотоштаны BUSE Como Hose
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
Мотошлем ROCC 710 Forest Camo
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Rockingham
Мотокуртка BUSE Rockingham
 1.00 EUR