( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Едріан Ньюї: "Так, ми дивимося на машини інших команд ..."
Пятница, 20 Июл 2018
Вторник, 21 Февраля 2012 10:29

Едріан Ньюї: "Так, ми дивимося на машини інших команд ..."

Автор 

Керівник технічного департаменту Red Bull Racing Едріан Ньюї з легким хвилюванням чекає презентації MGP W03, нової машини Mercedes, яка пройде в Барселоні вранці у вівторок. Можливо, в ній втілені якісь оригінальні нові ідеї, які команда не хотіла показувати конкурентам завчасно.

Якщо це дійсно так, і якщо суперники Mercedes спробують скопіювати ці розробки, вони опиняться в непростому становищі, адже до старту чемпіонату залишається всього чотири тижні.

«Якщо ви хочете скопіювати щось, побачене на чиїйсь машині, і хочете точніше оцінити ефективність такої розробки, ви починаєте конструювати і випробовувати її в аеродинамічній трубі, - цитує Ньюї сайт телеканалу Sky Sports. - Якщо це технічне рішення виявляється перспективним, тоді ви приступаєте до його виробництва, і весь процес, в залежності від складності компонента, можливо, займе шість тижнів.

Якщо ви готові його скопіювати, не оцінюючи ефективності ідеї, просто тому що вона представляється вам настільки геніальною, тоді можна заощадити трохи часу.

Якщо з'ясується, що машина Mercedes швидше за всіх на три секунди, тоді, звичайно, до неї треба буде придивитися. Але якщо вони просто проводять презентацію пізніше за інших, це ще не означає, що ми приділимо цій машині більше уваги, ніж іншим.

Так, ми дивимося на машини інших команд, але взагалі я вважаю, що зараз, перш за все, треба трохи краще розібратися у своїй власній машині, що хвилюватися з приводу того, що роблять суперники ».

Прочитано 996 раз Последнее изменение Суббота, 10 Марта 2012 20:16
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки Buse Sepang
Мотоперчатки Buse Sepang
 1.00 EUR


Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
Мотокуртка Текстильная Tarmac Air
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR