( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Для чого Екклстоуну так потрібен Гран Прі Бахрейну?
Воскресенье, 22 Июл 2018
Понедельник, 20 Февраля 2012 10:28

Для чого Екклстоуну так потрібен Гран Прі Бахрейну?

Автор 

Авторитетний британський журнал The Economist міркує про те, чому Берні Екклстоуну так потрібна гонка в Бахрейні, адже незважаючи на триваючі в цьому близькосхідному державі масові хвилювання і зростаючий тиск з боку міжнародної громадськості, бахрейнський Гран При залишається в календарі чемпіонаті світу.

Гонки в Бахрейні і на інших нових ринках - найважливіша частина стратегії розвитку Формули 1, обраної Екклстоуном. Перший Гран При в цій країні відбувся в 2004-му році, і його підсумки перевершили всі очікування: гонка зібрала рекордну телеудіторію, в тому числі й тому, що проходила у зручний для європейських глядачів час.

Міцність відносин між Формулою 1 і правлячої Бахрейна монархією була перевірена торішніми подіями. Спочатку Екклстоун оголосив, що скасування гонки принесе йому фінансові збитки, але потім з'ясувалося, що Бахрейн все одно заплатив $ 40 млн. за проведення Гран Прі, який не відбувся.

На традиційному європейському ринку, зрозуміло, ніколи не виникало подібних проблем. Але Екклстоун недавно заявив, що «Європі приходить кінець», тому він планує розширювати географію Формули 1 за рахунок експансії на ринки Близького Сходу та Азії. У цьому сезоні європейські автодроми, колись домінували в чемпіонаті світу, вже приймуть менше половини гонок. Уряду Китаю, Абу-Дабі та Сінгапуру готові платити за право приймати етапи чемпіонату світу більше, ніж класичні європейські автодроми, які знаходяться в приватному володінні. Обсяг коштів, одержуваних за право проведення перегонів, вже перевершує доходи, які Формулі 1 приносять телетрансляції.

Прорив на ринки, що розвиваються - стратегія будь-якої великої багатонаціональної корпорації. Однак приклад Бахрейна говорить про те, що Формула 1 може стикатися з проблемами. Іронія долі полягає в тому, що в 2003-м Бахрейн був визнаний найстабільнішою і безпечною країною Близького Сходу. Не виключено, що Гран Прі, які в майбутньому можуть проводитися на інших азіатських чи близькосхідних автодромах, чекають аналогічні складності.

Прочитано 998 раз Последнее изменение Суббота, 10 Марта 2012 20:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Текстильно-кожаные мотоштаны "Гиар" ("Gear")
Текстильно-кожаные мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR