( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Для чого Екклстоуну так потрібен Гран Прі Бахрейну?
Среда, 23 Май 2018
Понедельник, 20 Февраля 2012 10:28

Для чого Екклстоуну так потрібен Гран Прі Бахрейну?

Автор 

Авторитетний британський журнал The Economist міркує про те, чому Берні Екклстоуну так потрібна гонка в Бахрейні, адже незважаючи на триваючі в цьому близькосхідному державі масові хвилювання і зростаючий тиск з боку міжнародної громадськості, бахрейнський Гран При залишається в календарі чемпіонаті світу.

Гонки в Бахрейні і на інших нових ринках - найважливіша частина стратегії розвитку Формули 1, обраної Екклстоуном. Перший Гран При в цій країні відбувся в 2004-му році, і його підсумки перевершили всі очікування: гонка зібрала рекордну телеудіторію, в тому числі й тому, що проходила у зручний для європейських глядачів час.

Міцність відносин між Формулою 1 і правлячої Бахрейна монархією була перевірена торішніми подіями. Спочатку Екклстоун оголосив, що скасування гонки принесе йому фінансові збитки, але потім з'ясувалося, що Бахрейн все одно заплатив $ 40 млн. за проведення Гран Прі, який не відбувся.

На традиційному європейському ринку, зрозуміло, ніколи не виникало подібних проблем. Але Екклстоун недавно заявив, що «Європі приходить кінець», тому він планує розширювати географію Формули 1 за рахунок експансії на ринки Близького Сходу та Азії. У цьому сезоні європейські автодроми, колись домінували в чемпіонаті світу, вже приймуть менше половини гонок. Уряду Китаю, Абу-Дабі та Сінгапуру готові платити за право приймати етапи чемпіонату світу більше, ніж класичні європейські автодроми, які знаходяться в приватному володінні. Обсяг коштів, одержуваних за право проведення перегонів, вже перевершує доходи, які Формулі 1 приносять телетрансляції.

Прорив на ринки, що розвиваються - стратегія будь-якої великої багатонаціональної корпорації. Однак приклад Бахрейна говорить про те, що Формула 1 може стикатися з проблемами. Іронія долі полягає в тому, що в 2003-м Бахрейн був визнаний найстабільнішою і безпечною країною Близького Сходу. Не виключено, що Гран Прі, які в майбутньому можуть проводитися на інших азіатських чи близькосхідних автодромах, чекають аналогічні складності.

Прочитано 963 раз Последнее изменение Суббота, 10 Марта 2012 20:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотошлем ROCC 300 Shuriken
Мотошлем ROCC 300 Shuriken
 1.00 UAH


Мотоботы Gaerne SG 10
Мотоботы Gaerne SG 10
 1.00 EUR