( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Чоппери
Пятница, 20 Июл 2018
Воскресенье, 18 Ноября 2012 22:15

Чоппери

Автор 

Чоппери - це мотоцикли, які були створені в Америці ще в 30-х роках, такі як "Харлей Дэвидсон" і "Индиан". Чоппер називають також "кастомом"(виконаний в американському стилі), а ще "круизер"(большеобъемная комфортна машина). Головна особливість цього класу техніки - двоциліндровий V -образный двигун повітряного охолодження, низька посадка водія, велика кількість хрому. Для чоппера характерний своєрідний звук - як у трактора - за рахунок роботи довгоходових поршнів. "Харлей Дэвидсон" пішов навіть на те, що запатентував звук своїх мотоциклів.Чопперы, звичайно, поступаються по керованості і усім основним характеристикам будь-якому мотоциклу з аналогічним об'ємом двигуна. Але чоппер - мотоцикл, не призначений для катання по кільцевих асфальтованих трасах і бездоріжжі. На нім неможливо виступати в ралі або кросі по пересіченій місцевості. Ця техніка суто прогулочного характеру.

На чоппере дуже зручно їздити на довгі дистанції - посадка досить комфортна, сидіння великі, зручні, високе кермо диктує горду осанку, низьке сидіння дозволяє витягнути ноги. Величезний момент, що крутить, дозволяє рушити на найменшому "газу" і швидко перемкнутися на підвищену передачу. Чоппер відрізняється відмінною розгінною динамікою.

Лідируючі позиції у сфері виробництва і об'єму продажів мотоциклетної техніки займають японські фірми-виробники. Сьогодні це всесвітньо відомі "Ямаха", "Хонда", "Судзуки" і "Кавасакі". Деяку конкуренцію їм намагаються створювати "Априллия", "Дукатти"(Італія), БМВ(Німеччина), "Харлей Дэвидсон", "Индиан"(США), "Тріумф"(Англія).


Ну а если же вы любите что всё было более экономным по жизни, тогда вам нужно задуматься и над экономие относительно отопления дома. Для примера вот тут посмотрите какие же классные и видно что качественные пиролизные котлы продаются. Думаю что еслы вы посомтрите то не пожалеете как минимум. 

 

Прочитано 1331 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Can-Am Commander 1000 Х Электровелосипеды »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 300 Shuriken
Мотошлем ROCC 300 Shuriken
 1.00 UAH


Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR