( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Чоппери
Суббота, 17 Мар 2018
Воскресенье, 18 Ноября 2012 22:15

Чоппери

Автор 

Чоппери - це мотоцикли, які були створені в Америці ще в 30-х роках, такі як "Харлей Дэвидсон" і "Индиан". Чоппер називають також "кастомом"(виконаний в американському стилі), а ще "круизер"(большеобъемная комфортна машина). Головна особливість цього класу техніки - двоциліндровий V -образный двигун повітряного охолодження, низька посадка водія, велика кількість хрому. Для чоппера характерний своєрідний звук - як у трактора - за рахунок роботи довгоходових поршнів. "Харлей Дэвидсон" пішов навіть на те, що запатентував звук своїх мотоциклів.Чопперы, звичайно, поступаються по керованості і усім основним характеристикам будь-якому мотоциклу з аналогічним об'ємом двигуна. Але чоппер - мотоцикл, не призначений для катання по кільцевих асфальтованих трасах і бездоріжжі. На нім неможливо виступати в ралі або кросі по пересіченій місцевості. Ця техніка суто прогулочного характеру.

На чоппере дуже зручно їздити на довгі дистанції - посадка досить комфортна, сидіння великі, зручні, високе кермо диктує горду осанку, низьке сидіння дозволяє витягнути ноги. Величезний момент, що крутить, дозволяє рушити на найменшому "газу" і швидко перемкнутися на підвищену передачу. Чоппер відрізняється відмінною розгінною динамікою.

Лідируючі позиції у сфері виробництва і об'єму продажів мотоциклетної техніки займають японські фірми-виробники. Сьогодні це всесвітньо відомі "Ямаха", "Хонда", "Судзуки" і "Кавасакі". Деяку конкуренцію їм намагаються створювати "Априллия", "Дукатти"(Італія), БМВ(Німеччина), "Харлей Дэвидсон", "Индиан"(США), "Тріумф"(Англія).


Ну а если же вы любите что всё было более экономным по жизни, тогда вам нужно задуматься и над экономие относительно отопления дома. Для примера вот тут посмотрите какие же классные и видно что качественные пиролизные котлы продаются. Думаю что еслы вы посомтрите то не пожалеете как минимум. 

 

Прочитано 1245 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Can-Am Commander 1000 Х Электровелосипеды »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоботы Puma Flat 2 GTX
Мотоботы Puma Flat 2 GTX
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE City Limit Schuh
Мотоботы BUSE City Limit Schuh
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Аполло" ("Apollo")
Кожаная куртка
 1.00 EUR