( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Can-Am Commander 1000 Х
Четверг, 19 Июл 2018
Пятница, 26 Октября 2012 14:43

Can-Am Commander 1000 Х

Автор 

Хто ж з нас не згадує іноді з теплотою в серці піонерську молодість. Горн, урочисте шикування, зірниця, біганина по лісі ... Було щось у цьому неймовірно захоплююче. Хто б міг подумати, що ідея зібрати практично весь пул вітчизняної мотожурналістікі, розбавити їх журналістами автомобільними і змусити цілий день носитися по коліно в багнюці, бігати, стрибати, стріляти і кричати командні кричалки - може виявитися настільки веселим заняттям.

Принадність теплих спогадів про минуле в тому і полягає, що вони залишилися в минулому. Але все ж іноді приємно поринути в них знову.

Москва, автобус, дивні люди в камуфляжі і берци загадково посміхаються і запрошують всіх розсаджуватися. Це наші сержанти. От тобі й раз! «Здрастуй небо в хмарах, здрастуй юність у чоботях»! Майже за місяць, коли ми отримали запрошення на «захід», природно, у багатьох виникла купа запитань. Який формат, що брати, наскільки сильно доведеться бруднитися, і купа звичайних супутніх питань, на які організатори зазвичай охоче відповідають, на цей раз залишилися без відповіді. «Нічого сказати не можемо, все дізнаєтеся на місці». Ми хлопці терті, стандартний набір екіпа для позашляхових покатушек укладений в сумку і погнали.

На місці, на ендуро-трасі в селі Раково, що під Сергієвому Посаді, товариші сержанти показують нам в якій наметі можна переодягтися, але перш запрошують всіх до намету з написом Can-Am, щоб отримати обмундирування.

Камуфляж, панама, пояс, формений футболка. Кроком руш переодягатися, поки горить сірник, і будуватися на плацу. Всі якісь неймовірно прикольні і в коричнево-зеленій масі пізнавати давно знайомих людей стало важкувато. Ми тепер Сan-Am Commandos!

Прочитано 1172 раз Последнее изменение Вторник, 23 Января 2018 14:54
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Как выбрать покрышки для автомобиля Чоппери »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX WING RS 745
Шлем UVEX WING RS 745
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Кожаная куртка "Аполло" ("Apollo")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
 1.00 EUR