( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Бульє: Кімі - справжній гонщик
Суббота, 21 Июл 2018
Вторник, 14 Февраля 2012 11:24

Бульє: Кімі - справжній гонщик

Автор 

На тестах у Хересі керівники Lotus F1 Team не раз із задоволенням говорили про контракт з Кімі Райкконеном. Власник команди Жерар Лопес заявив журналістам, що Райкконен став зовсім іншим, ніж раніше ...

Жерар Лопес: "Багато оцінює ситуацію в нашій команді за чутками, насправді нам дуже комфортно працювати з Кімі, та й він почувається, як вдома. Він часто посміхається, але, що набагато важливіше, Райкконен говорить, що відчуває себе частиною нашої сім'ї.

У громадськості склався певний образ Кімі, який не відповідає реальності. Насправді, Райкконен - справжній трудівник, він забезпечує відмінну зворотний зв'язок для наших інженерів, з ним легко працювати. Щойно розпочавши переговори, ми відразу зрозуміли, чому він вирішив повернутися, а після минулих тестів ніхто не може сказати, що йому не вистачає швидкості ".

Ерік Бульє: "Ми постаралися врахувати індивідуальні особливості Райкконена і так вибудувати наші відносини, щоб не надто турбувати його на дрібниці, не вторгатися в його особисте життя.

Кімі - справжній гонщик, як і багато співробітників нашої команди, тому нам швидко вдалося знайти спільну мову. Ми використовуємо гнучкий підхід, але максимально націлені на боротьбу, і подібна філософія підходить Райкконену ".

Прочитано 999 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:18
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Kingston
Мотокуртка BUSE Kingston
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR