( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Бульє: Кімі - справжній гонщик
Суббота, 20 Янв 2018
Вторник, 14 Февраля 2012 11:24

Бульє: Кімі - справжній гонщик

Автор 

На тестах у Хересі керівники Lotus F1 Team не раз із задоволенням говорили про контракт з Кімі Райкконеном. Власник команди Жерар Лопес заявив журналістам, що Райкконен став зовсім іншим, ніж раніше ...

Жерар Лопес: "Багато оцінює ситуацію в нашій команді за чутками, насправді нам дуже комфортно працювати з Кімі, та й він почувається, як вдома. Він часто посміхається, але, що набагато важливіше, Райкконен говорить, що відчуває себе частиною нашої сім'ї.

У громадськості склався певний образ Кімі, який не відповідає реальності. Насправді, Райкконен - справжній трудівник, він забезпечує відмінну зворотний зв'язок для наших інженерів, з ним легко працювати. Щойно розпочавши переговори, ми відразу зрозуміли, чому він вирішив повернутися, а після минулих тестів ніхто не може сказати, що йому не вистачає швидкості ".

Ерік Бульє: "Ми постаралися врахувати індивідуальні особливості Райкконена і так вибудувати наші відносини, щоб не надто турбувати його на дрібниці, не вторгатися в його особисте життя.

Кімі - справжній гонщик, як і багато співробітників нашої команди, тому нам швидко вдалося знайти спільну мову. Ми використовуємо гнучкий підхід, але максимально націлені на боротьбу, і подібна філософія підходить Райкконену ".

Прочитано 882 раз Последнее изменение Четверг, 16 Февраля 2012 12:18
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Kingston
Мотокуртка BUSE Kingston
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR