( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Браун: сподіваємося, що уїк-енд в Китаї виявиться більш успішним
Пятница, 20 Июл 2018
Пятница, 06 Апреля 2012 09:43

Браун: сподіваємося, що уїк-енд в Китаї виявиться більш успішним

Автор 

Дві перші гонки сезону принесли лише одне очко гонщикам Mercedes, але команда виконала серйозну роботу і сподівається на прогрес в Китаї ...

 

Росс Браун, керівник команди: "Гран Прі Китаю проходить на значному автодромі у Шанхаї і в останні роки закріпився в календарі. Китай - важливий і зростаючий ринок для нашого спорту і Mercedes-Benz, ми з нетерпінням чекаємо чергового візиту.

Ми сподіваємося, що уїк-енд виявиться більш успішним, ніж дві перші гонки сезону, в яких результати не відповідали нашим очікуванням після позитивного початку уїк-енду. Повернувшись на базу, ми серйозно працювали над аналізом ситуації, і я сподіваюся, що результати цієї роботи дозволять нам реалізувати потенціал машини в Шанхаї ".

Міхаель Шумахер: "Коли я думаю про Гран Прі Китаю, то перше, що приходить на розум - вболівальники. Багато років в Шанхаї мене зустрічає велика і віддана армія китайських уболівальників, і я вдячний їм за цю підтримку!

Якщо говорити про гонку, то мені ніколи особливо не щастило в Китаї, окрім перемоги в 2006-м, проте цього разу все може змінитися. У двох перших Гран При сезону нам не вдалося підтримувати в гонці високий темп, продемонстрований в кваліфікації, але ми зробили все можливе, щоб домогтися гарних результатів перед китайськими уболівальниками ".

Ніко Росберг: "У мене позитивні спогади про Гран Прі Китаю, в 2010-му я піднявся на подіум в Шанхаї, а в минулому році лідирував в гонці. Мені подобаються унікальні затяжні повороти китайської траси. Для мене цей Гран При фактично стане початком сезону, адже дві перші гонки пройшли зовсім не так, як ми сподівалися.

Характеристики траси відрізняються від тих, що брали два перші Гран При - в Шанхаї передні шини навантажуються сильніше, ніж задні. Ми знаємо, у нас швидка машина, тепер важливо домогтися прогресу на довгих серіях кіл і успішно виступити в гонці ".


Если вам понадобится аренда шатров в Москве, то всю необходимую информацию вы можете узнать на сайте http://www.alphatent.ru/, здесь есть все, что вас интересует, поэтому, заходите. Если есть вопросы, с радостью поможем.

Прочитано 1171 раз Последнее изменение Понедельник, 19 Августа 2013 08:53
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Рубашка / Shirt
Рубашка / Shirt
 1.00 UAH


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
 1.00 EUR