( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Берні Екклстоун: Гонка в Бахрейні відбудеться
Суббота, 18 Авг 2018
Пятница, 30 Марта 2012 09:01

Берні Екклстоун: Гонка в Бахрейні відбудеться

Автор 

Сьогодні в королівському автомобільному клубі в Лондоні відбулася зустріч організаторів Гран Прі Бахрейну з Берні Екклстоуном, представниками команд та журналістами британських видань. Йшлося про ситуацію в країні і проведення майбутнього етапу, серед запрошених був і Джеймс Аллен ...

Джеймс Аллен: «Позиція Бахрейна і команд очевидна - гонка відбудеться, незважаючи на триваючі заворушення в країні і чутки про можливе скасування етапу, які періодично виникали по ходу двох перших Гран Прі. Багато з тих, хто працює в Формулі 1, в приватних розмовах висловлювали стурбованість.

У Бахрейні вважають, що країна на вірному шляху, і в Гран При «є потенціал, щоб стати ще одним позитивним чинником», та й Берні Екклстоун говорив, що буде радий, якщо спорт внесе позитивний внесок.

На зустрічі в Лондоні організаторів представляв шейх Салман бін Іса Аль-Халіфа, виконавчий директор Гран Прі, Формулу 1 - Берні Екклстоун, сер Френк Вільямс, Мартін Уїтмарш, Крістіан Хорнер, Нік Фрай, Пол Хембрі і керівник відділу FIA зі зв'язків з громадськістю Норман Хауелл .

Гран При повинен пройти через три тижні, відразу після гонки в Китаї, і представники Бахрейна хотіли повідомити, що ситуація нормалізувалася, тому команди, преса і вболівальники можуть бути впевнені в тому, що все пройде благополучно, і, незважаючи на триваючі повідомлення про акції протесту , не виникне необхідності в забезпеченні додаткових заходів безпеки.

Берні Екклстоун: «Гонка відбудеться, і я впевнений в тому, що проблем не виникне. Мені не потрібні гарантії особистої безпеки, але я знаю, що всі необхідні заходи прийняті.

Демонстранти можуть спробувати використати Гран Прі в своїх інтересах, але це було б нерозумно. Ми будемо щасливі, якщо зможемо внести посильний внесок у стабілізацію ситуації, не думаю, що ми зможемо серйозно допомогти, але наш приїзд буде свідчити про те, що ми віримо в майбутнє Бахрейну.

Позитивно те, що ситуація там набагато більш демократична, ніж в інших місцях. Люди можуть говорити те, що думають, чи заперечувати, якщо вони незадоволені ».

Крістіан Хорнер, керівник Red Bull Racing: «Формула 1 - це спорт, і нам завжди подобалося виступати в Бахрейні. Цей етап включений у календар FIA, керівництво чемпіонату вважає, що гонка повинна відбутися, і ми будемо раді в ній брати участь.

У нас є гарантії від FIA, федерація задоволена прийнятими заходами безпеки. Виступаючи у Формулі 1, ви повинні ганятися на трасах по всьому світу, і ми дуже сподіваємося виступити в Бахрейні ».

Шейх Салман бін Іса Аль-Халіфа підкреслив важливість економічного фактора, заявивши, що аналітики оцінюють сумарний прибуток в 200 мільйонів доларів, і скасування гонки в минулому році негативно позначилася на роботі місцевих підприємств ...

Салман бін Іса Аль-Халіфа: «Ми з хвилюванням чекаємо майбутнього етапу, адже Гран При пов'язує нас з рештою світу. Бахрейн - маленька країна, але у нас є шанс виступити на міжнародній арені, в цій ролі ми перевершуємо власні можливості, і дуже цим пишаємося. Крім того, проведення Гран При важливо для нашої економіки, адже прибуток отримують все, в тому числі і готелі і таксисти.

Гран При - це масштабний захід, тому будуть вжиті відповідні заходи безпеки. Ми кожен рік це демонстрували, і недавні події не змінили підходу. Проблеми залишилися в минулому, і повернення Гран При стане ще одним доказом цього

Прочитано 1197 раз Последнее изменение Пятница, 30 Марта 2012 09:50
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Кожаная куртка "Адреналин" ("Adrenalin")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
 1.00 EUR


SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
SHIRO MX-911 UYUNI SHIRO MX-911 UYUNI
 1.00 EUR