( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Берні Екклстоун: Гонка в Бахрейні відбудеться
Вторник, 20 Мар 2018
Пятница, 30 Марта 2012 09:01

Берні Екклстоун: Гонка в Бахрейні відбудеться

Автор 

Сьогодні в королівському автомобільному клубі в Лондоні відбулася зустріч організаторів Гран Прі Бахрейну з Берні Екклстоуном, представниками команд та журналістами британських видань. Йшлося про ситуацію в країні і проведення майбутнього етапу, серед запрошених був і Джеймс Аллен ...

Джеймс Аллен: «Позиція Бахрейна і команд очевидна - гонка відбудеться, незважаючи на триваючі заворушення в країні і чутки про можливе скасування етапу, які періодично виникали по ходу двох перших Гран Прі. Багато з тих, хто працює в Формулі 1, в приватних розмовах висловлювали стурбованість.

У Бахрейні вважають, що країна на вірному шляху, і в Гран При «є потенціал, щоб стати ще одним позитивним чинником», та й Берні Екклстоун говорив, що буде радий, якщо спорт внесе позитивний внесок.

На зустрічі в Лондоні організаторів представляв шейх Салман бін Іса Аль-Халіфа, виконавчий директор Гран Прі, Формулу 1 - Берні Екклстоун, сер Френк Вільямс, Мартін Уїтмарш, Крістіан Хорнер, Нік Фрай, Пол Хембрі і керівник відділу FIA зі зв'язків з громадськістю Норман Хауелл .

Гран При повинен пройти через три тижні, відразу після гонки в Китаї, і представники Бахрейна хотіли повідомити, що ситуація нормалізувалася, тому команди, преса і вболівальники можуть бути впевнені в тому, що все пройде благополучно, і, незважаючи на триваючі повідомлення про акції протесту , не виникне необхідності в забезпеченні додаткових заходів безпеки.

Берні Екклстоун: «Гонка відбудеться, і я впевнений в тому, що проблем не виникне. Мені не потрібні гарантії особистої безпеки, але я знаю, що всі необхідні заходи прийняті.

Демонстранти можуть спробувати використати Гран Прі в своїх інтересах, але це було б нерозумно. Ми будемо щасливі, якщо зможемо внести посильний внесок у стабілізацію ситуації, не думаю, що ми зможемо серйозно допомогти, але наш приїзд буде свідчити про те, що ми віримо в майбутнє Бахрейну.

Позитивно те, що ситуація там набагато більш демократична, ніж в інших місцях. Люди можуть говорити те, що думають, чи заперечувати, якщо вони незадоволені ».

Крістіан Хорнер, керівник Red Bull Racing: «Формула 1 - це спорт, і нам завжди подобалося виступати в Бахрейні. Цей етап включений у календар FIA, керівництво чемпіонату вважає, що гонка повинна відбутися, і ми будемо раді в ній брати участь.

У нас є гарантії від FIA, федерація задоволена прийнятими заходами безпеки. Виступаючи у Формулі 1, ви повинні ганятися на трасах по всьому світу, і ми дуже сподіваємося виступити в Бахрейні ».

Шейх Салман бін Іса Аль-Халіфа підкреслив важливість економічного фактора, заявивши, що аналітики оцінюють сумарний прибуток в 200 мільйонів доларів, і скасування гонки в минулому році негативно позначилася на роботі місцевих підприємств ...

Салман бін Іса Аль-Халіфа: «Ми з хвилюванням чекаємо майбутнього етапу, адже Гран При пов'язує нас з рештою світу. Бахрейн - маленька країна, але у нас є шанс виступити на міжнародній арені, в цій ролі ми перевершуємо власні можливості, і дуже цим пишаємося. Крім того, проведення Гран При важливо для нашої економіки, адже прибуток отримують все, в тому числі і готелі і таксисти.

Гран При - це масштабний захід, тому будуть вжиті відповідні заходи безпеки. Ми кожен рік це демонстрували, і недавні події не змінили підходу. Проблеми залишилися в минулому, і повернення Гран При стане ще одним доказом цього

Прочитано 1059 раз Последнее изменение Пятница, 30 Марта 2012 09:50
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Rimini Damen
Мотокуртка  BUSE Rimini Damen
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR


Кожаная куртка "TT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR