( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Баттон: у нас позитивні очікування
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 02 Февраля 2012 10:50

Баттон: у нас позитивні очікування

Автор 

Після офіційної церемонії презентації МР4-27 гонщики McLaren відповідали на питання журналістів, присутніх на базі команди в Уокінгу. Цілком логічно, що основна тема була пов'язана із змінами, внесеними до технічного регламенту в 2012-му році.

Дженсон Баттон: "Насамперед, треба говорити про втрати притискної сили, але ми завжди намагаємося знайти можливість їх компенсувати. У нас позитивні очікування, оскільки в цей раз ми по-іншому працювали з аеродинамікою, роблячи акцент на збільшенні ефективності її базових компонентів.

Оскільки технічний регламент в цілому залишається стабільним, ми змогли приділити максимум уваги детального опрацювання всіх аспектів нової машини. Думаю, в минулому році MP4-26 була досить швидкою, у неї є свої достоїнства, і на більшості трас в ході гонок ми могли тримати відмінний темп. Але в 2012-му році сподіваємося зробити наступний крок вперед. Вважаю, що силовий агрегат і система KERS, побудовані Mercedes-Benz, будуть одними з кращих у Формулі 1.

Також минулого року нам вдавалося підтримувати високі темпи модернізації, щоб не відставати від Red Bull, - отже, у команди достатньо знань, сил і ресурсів, щоб вести цю роботу протягом всього сезону, що може виявитися вирішальним фактором.

Знаю, що весь колектив дуже пишається MP4-27. На перший погляд може здатися, що нова машина - еволюційний розвиток торішньої моделі, але взимку ми проаналізували кожен аспект, що впливає на швидкість, і в цілому в новинці втілено чимало нових ідей і нових підходів.

Мені хочеться якнайшвидше сісти за кермо на тестах, які розпочнуться в Іспанії на наступному тижні. Знаю, що всі будуть пильно спостерігати за McLaren, за тим прогресом, якого ми доб'ємося в ході передсезонних тестів, але я дійсно вірю, що цього року у нас є всі причини для оптимізму ".

Прочитано 955 раз Последнее изменение Четверг, 02 Февраля 2012 12:22
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Open Road
Мотоперчатки BUSE Open Road
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
Мотокуртка BUSE Herren Jacke Denver
 1.00 EUR