( ... единиц )
Инструменты
Логин
Ошибка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 157
Вы здесь: Главная » Новости » Новости авто-мото мира » Баттон: у нас позитивні очікування
Пятница, 19 Янв 2018
Четверг, 02 Февраля 2012 10:50

Баттон: у нас позитивні очікування

Автор 

Після офіційної церемонії презентації МР4-27 гонщики McLaren відповідали на питання журналістів, присутніх на базі команди в Уокінгу. Цілком логічно, що основна тема була пов'язана із змінами, внесеними до технічного регламенту в 2012-му році.

Дженсон Баттон: "Насамперед, треба говорити про втрати притискної сили, але ми завжди намагаємося знайти можливість їх компенсувати. У нас позитивні очікування, оскільки в цей раз ми по-іншому працювали з аеродинамікою, роблячи акцент на збільшенні ефективності її базових компонентів.

Оскільки технічний регламент в цілому залишається стабільним, ми змогли приділити максимум уваги детального опрацювання всіх аспектів нової машини. Думаю, в минулому році MP4-26 була досить швидкою, у неї є свої достоїнства, і на більшості трас в ході гонок ми могли тримати відмінний темп. Але в 2012-му році сподіваємося зробити наступний крок вперед. Вважаю, що силовий агрегат і система KERS, побудовані Mercedes-Benz, будуть одними з кращих у Формулі 1.

Також минулого року нам вдавалося підтримувати високі темпи модернізації, щоб не відставати від Red Bull, - отже, у команди достатньо знань, сил і ресурсів, щоб вести цю роботу протягом всього сезону, що може виявитися вирішальним фактором.

Знаю, що весь колектив дуже пишається MP4-27. На перший погляд може здатися, що нова машина - еволюційний розвиток торішньої моделі, але взимку ми проаналізували кожен аспект, що впливає на швидкість, і в цілому в новинці втілено чимало нових ідей і нових підходів.

Мені хочеться якнайшвидше сісти за кермо на тестах, які розпочнуться в Іспанії на наступному тижні. Знаю, що всі будуть пильно спостерігати за McLaren, за тим прогресом, якого ми доб'ємося в ході передсезонних тестів, але я дійсно вірю, що цього року у нас є всі причини для оптимізму ".

Прочитано 839 раз Последнее изменение Четверг, 02 Февраля 2012 12:22
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны "Кёрв" ("Curve")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 500
Мотошлем ROCC 500
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
 1.00 EUR