( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Тюнинг
Суббота, 21 Июл 2018

Тюнинг

Тюнинг (5)

Оцените материал
(0 голосов)

Автобус в собственности компании или крупного предприятия – вполне обыденная вещь.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Як виділитися на дорозі - вінілові наклейки Кожен автовласник відноситься до свого автомобіля з трепетом і любов'ю, готовий здувати з нього порошинки і витрачати величезні суми на його вдосконалення. І коли оточуючі звертають увагу на автомобіль і відкрито захоплюються ним, серце автовласника наповнюється гордістю. Для того, щоб ваш автомобіль виділявся серед інших машин, а перехожі повертали голову в вашу сторону, коли ви мчитеся по дорогах вашого міста, і здивовано дивилися вам у слід існує кілька способів.

Воскресенье, 26 Августа 2012 20:51 Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

Німецькі фахівці післяпродажної модифікації автомобілів Alpha - N Performance показали свій новий пакет для BMW M3 E92. Він дає моделі невеликий приріст потужності, а також агресивний зовнішній вигляд з гладкими лініями, який дозволяє порівняти новинку з Бетмобілем.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Abt Sportsline, що спеціалізуються на тюнингу автомобілів Volkswagen і Audi, представили своє нове творіння. Цього разу цікавий пакет отримав седан Audi S7 Sportback, потужність якого збільшилася на вражаючих 100 кінських сил. Але, про усе по порядку.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Народні умільці є не лише в Росії і Китаї, але і в Індії. Підтвердженням цього стали тюнери з ательє BigDaddyCustoms, які зробили з позашляховика Tata Safari копію розкішного Range Rover Evoque. Звичайно, повною мірою порівнювати ці два автомобілі, сенсу немає. Все ж і класи різні і бюджети. Але, з іншого боку індійці, яким подобається дизайн кросовера Evoque, але не мають грошей на його купівлю, зможуть знайти рішення в розробці місцевих фахівців.

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
Мотоштаны BUSE T-Damen-Textilhose
 1.00 EUR


Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR